Hey,
wybierze się ktoś na zlot sierpniowy do Szwecji, a właściwie Finlandii na wyspy Aland?
15-17 sierpnia. Prom, nocleg, na zlocie namiot...
Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm
Aland-y
Re: Aland-y
Niestety nie mogę bo wtym czasie mam urlop z rodzinką (małżonka by nie wybaczyła) szkoda.
Ale jak ktoś ma ochotę to 30 maja startuje na Stelvio Pass.
Podesle fotki
Pozdro
Ale jak ktoś ma ochotę to 30 maja startuje na Stelvio Pass.
Podesle fotki
Pozdro
Re: Aland-y
Jak pisałem Stelvio Pass i Grossklockner zaliczony. Trochę ciężko bo mało czasu miałem ale było warto.
Fotki znajdziesz na insta @wozek_ika_norge.
Pozdro
Fotki znajdziesz na insta @wozek_ika_norge.
Pozdro