Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Witam wszystkich

góri
Posty: 20
Rejestracja: 13 sie 2019, 14:57
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Witam wszystkich

Post autor: góri » 13 sie 2019, 16:08

Hej wszystkim, jestem Łukasz, mieszkam na górnym śląsku w okolicach Zawiercia. Od 9 lat jeżdze na Suzuki VX 800, zrobiłem nim ponad 40tys km i przyszła pora na zmiany... Rozglądam się powoli za Brevą 1100 . Bardzo spodobał mi się ten motocykl, szczególnie to że jest niewyżyłowaną, poprzeczną Vką a napęd jest na kardanie ;) Poza tym przyda mi się wygodniejsza pozycja do dalszej turystyki niż na mojej Suzi...

Odrazu mam pytanie czy są jakieś szczególne rzeczy, na które zwrócić uwagę przy zakupie tego modelu? Z góry dzięki i pozdrawiam ;)

Awatar użytkownika
zqubaniec
Posty: 409
Rejestracja: 02 lut 2018, 12:53
Lokalizacja: pomorze
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Kontakt:

Re: Witam wszystkich

Post autor: zqubaniec » 14 sie 2019, 15:39

Czołgiem!

Awatar użytkownika
Klaus1973
Posty: 124
Rejestracja: 27 lut 2018, 20:27
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Re: Witam wszystkich

Post autor: Klaus1973 » 15 sie 2019, 14:24

witam.
Masz słuszną koncepcję co do motocykla.

Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 212
Rejestracja: 24 sie 2018, 22:44
Lokalizacja: Gdańsk
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Witam wszystkich

Post autor: Marcin » 07 wrz 2019, 20:29

góri pisze:
13 sie 2019, 16:08
Hej wszystkim, jestem Łukasz, mieszkam na górnym śląsku w okolicach Zawiercia. Od 9 lat jeżdze na Suzuki VX 800, zrobiłem nim ponad 40tys km i przyszła pora na zmiany... Rozglądam się powoli za Brevą 1100 . Bardzo spodobał mi się ten motocykl, szczególnie to że jest niewyżyłowaną, poprzeczną Vką a napęd jest na kardanie ;) Poza tym przyda mi się wygodniejsza pozycja do dalszej turystyki niż na mojej Suzi...

Odrazu mam pytanie czy są jakieś szczególne rzeczy, na które zwrócić uwagę przy zakupie tego modelu? Z góry dzięki i pozdrawiam ;)
Gdybyś był zainteresowany to moja breva jest na sprzedaż ;)
nie mam za dużego doświadczenia jeśli chodzi o MG (brevą zrobiłem przez rok około 15tyś km) i nie ujawniły się żadne wady tego modelu. Jak dla mnie można by było siedzieć wyżej (mam 187cm wzrostu) no i ochrona przed wiatrem raczej kiepska ale jeśli komuś to nie odpowiada to powinien kupić NORGE. Przy zakupie trzeba sprawdzić jak w każdym motocyklu przede wszystkim ślady po ewentualnych naprawach ramy (spawy, ogranicznik skrętu itp), czy silnik jest suchy itp. Warto zwrócić uwagę na elementy eksploatacyjne one wg mnie nie dyskwalifikują motocykla ale są podstawą do negocjacji ceny. Warto kupować motocykl od ludzi którzy na nim nie oszczędzają, wtedy jest pewność że wszystko było wymieniane na czas. Ja ze swoją brevą miałem tylko jeden problem a mianowicie - spadki napięcia które uniemożliwiały zapalenie. Sprawa została rozwiązana w ten sposób, że w ASO przeglądnięto całą wiązkę, oczyszczono styki i na wszelki wypadek "dołożono" instalację do awaryjnego zapalenia.
Lepiej stracić minutę w życiu, niż życie w minutę

ODPOWIEDZ