Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Witam Kolegów!!

Stryju
Posty: 10
Rejestracja: 07 sty 2019, 21:44
Lokalizacja: Jastrzębia Góra

Re: Witam Kolegów!!

Post autor: Stryju » 11 sty 2019, 20:41

Hum cos wiecej o sobie, to tak pochodzę z Jastrzębiej Góry kolo Władysławowa i tu tez mieszkam. Jestem marynarzem wiec czesto mnie w domu nie ma a jak juz jestem to lubie sobie z zona na motocyklu pojezdzic ;) jesli o motory chodzi to bardzo lubie turystyczne enduro ale po malu mysle tez o czyms w rodzaju choppera lub vintage. ;)

dera

Re: Witam Kolegów!!

Post autor: dera » 11 sty 2019, 21:10

Jastrzębia Góra.. no tak, dalej na północ się już w Polsce nie dało, co...? :-)
Witaj, witaj.

Awatar użytkownika
adamigo
Posty: 1364
Rejestracja: 01 lut 2018, 20:15
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 66 razy

Re: Witam Kolegów!!

Post autor: adamigo » 12 sty 2019, 00:32

No to już wszystko jasne. Myśli, że Stelviem wjedzie u siebie na plażę i będzie mieć najbardziej północny motor w kraju:>

Kolego - nie wjedziesz, zakopiesz się - ale Dera ma coś dla Ciebie, i to mało tego - ma WYBÓR:))
V50II, V50D, Nevada Orrible 750, NTX 650

Stryju
Posty: 10
Rejestracja: 07 sty 2019, 21:44
Lokalizacja: Jastrzębia Góra

Re: Witam Kolegów!!

Post autor: Stryju » 12 sty 2019, 14:44

Wjade wjade :D DL tez podobno mial nie wjechac a idzie jak przecinak :D tylko lancucha szkoda :D

jachu
Posty: 146
Rejestracja: 03 lut 2018, 19:30
Lokalizacja: Kaszuby/Pomorze/Trójmiasto
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: Witam Kolegów!!

Post autor: jachu » 12 sty 2019, 18:14

Cześć Kolego,

bardzo mi przykro, że na powitanie usłyszałeś złośliwości od niektórych forumowiczów, których ani nie znasz, ani oni Cię nie znają; nie mówiąc już o ich zerowych doświadczeniach z jazdy Sztormiakiem czy Stelvio. Cóż, taka "bezinteresowna nieżyczliwość". Jeśli miało śmieszyć - to mnie akurat nie bawi.
Fajnie, że ktoś (i do tego z mojego Pomorza) chce zamienić do bólu przewidywalny motocykl, o charyzmie woła roboczego na maszynkę, która ma to "coś". Czytałem, że już umawiasz się z Grumem na oglądanie Stelvio. To bardzo dobry adres. Poza tym na forum jest też Andy z Gdyni, który miał dwa Stelvio pod rząd, drugi chyba właśnie z tym wielkim bakiem. Przemierzył nimi Europę wzdłuż i wszerz, a ponieważ czasem jeździmy razem - więc widziałem, że nigdy nie narzekał na awarie, a w mojej obecności to jedyną naprawą była żarówka, gdzieś w leśnej głuszy na Kurpiach rad13
Życzę powodzenia w poszukiwaniu fajnej maszyny. I do zobaczenia w realu! smiech1

A teraz: trzy, dwa, jeden... hejterzy na start!
jachu
.........................
jest V7 III Night Pack i V85TT
był V7 III Stone
była Nevada Classic 750 IE

Awatar użytkownika
adamigo
Posty: 1364
Rejestracja: 01 lut 2018, 20:15
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 66 razy

Re: Witam Kolegów!!

Post autor: adamigo » 12 sty 2019, 19:44

Zgłaszam się - choć mam awersję do czarno-białych określeń, bo nikogo tu ani nie kocham, ani nienawidzę, no ale rozumiem, hejt, słowo na topie i pośród inszego chwastu zdaje się leksykalnym kwiatkiem:>
A żeby była jasność, dbam tu i na innych forach o to by branzling nie przekraczał granic, to jest moje zasadnicze hobby; gdy zaczniemy sobie tu spijać z ust to będzie koniec miarodajnej komunikacji, więc staram się jak mogę oddalić ten moment w przyszłość:>
V50II, V50D, Nevada Orrible 750, NTX 650

Stryju
Posty: 10
Rejestracja: 07 sty 2019, 21:44
Lokalizacja: Jastrzębia Góra

Re: Witam Kolegów!!

Post autor: Stryju » 12 sty 2019, 22:32

Dzieki za słowa otuchy ;D szczerze mówiąc juz lekko zaczynalem się bać tych MG ;D po malu zgłebiam temat tych motocykli i rzeczywiście coraz bardziej sie jednak do nich przekonuje niż zrazam ;) na razie jednak Stelvio jest poza moim zasiegiem (przy najmniej te ktore by mnie interesowaly) wiec pewnie poczekam do kolejnej zimy i wtedy moze jak pieniazkow bedzie wiecej to cos znajde :) pewne jest jedno! Kiedys jakies Stelvio bedzie moje :D

Awatar użytkownika
kowaskirajd
Posty: 85
Rejestracja: 03 lut 2018, 15:04
Podziękował: 30 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Witam Kolegów!!

Post autor: kowaskirajd » 13 sty 2019, 10:09

Witam. Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.W Gdańsku Bikemaster ma Breve 1100 z małym przebiegiem za 15 tys.Jeżdżę taką już 5 sezonów po całej Europie i mogę zapewnić że dojadę wszędzie tam gdzie da rade Stelvio .Pozdrawiam.Adam.
Była Nevada 750 ,Breva 1100 ,teraz jest V 7 lll Rough

Awatar użytkownika
adamigo
Posty: 1364
Rejestracja: 01 lut 2018, 20:15
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 66 razy

Re: Witam Kolegów!!

Post autor: adamigo » 13 sty 2019, 18:31

To jest właśnie całe klu: chodzi głównie o wizerunek, choć na drugą szalę rzuciłbym zapewne zdecydowanie inną sylwetkę na skądinąd bardzo podobnym motocyklu. No ale na Brevie nie dasz rady zgrać gościa co właśnie wraca z Long Way Round:) Tymczasem odkąd zobaczyłem tego masakratora co objechał świat na R1, machnąłem ręką - limitem jest nie model, tylko to co w nas...
V50II, V50D, Nevada Orrible 750, NTX 650

Awatar użytkownika
zqubaniec
Posty: 409
Rejestracja: 02 lut 2018, 12:53
Lokalizacja: pomorze
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Kontakt:

Re: Witam Kolegów!!

Post autor: zqubaniec » 14 sty 2019, 09:06

kowaskirajd pisze:
13 sty 2019, 10:09
Witam. Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.W Gdańsku Bikemaster ma Breve 1100 z małym przebiegiem za 15 tys.Jeżdżę taką już 5 sezonów po całej Europie i mogę zapewnić że dojadę wszędzie tam gdzie da rade Stelvio .Pozdrawiam.Adam.
No nie wiem Adamie czy byś tak wszędzie wjechał gdzie Stelvio czy Quota. Tam gdzie byłem na Quocie to bys raczej Brevką nie za bardzo.

ODPOWIEDZ