Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Nowe forum, otwarte!

Awatar użytkownika
Zimny72
Posty: 45
Rejestracja: 01 lut 2018, 19:49

Re: Nowe forum, otwarte!

Post autor: Zimny72 » 02 lut 2018, 10:12

dera pisze:
02 lut 2018, 07:22
adamigo pisze:
01 lut 2018, 23:29
Ale że nowy obrazek koło nazwysska ma mieć tylko 6kb - no nie wiem, chyba czarna kreska na białym tle jest cięższa:>
Cześć Adam :-)
OK, zmieniłem na 32kB
Zobaczmy, czy to wystarczy...
Raczej Ada - nie Adam, ale w dzisiejszych czasach zmiana płci to nie problem. Dlatego sugeruję wszystkim, którzy zmienili nicka, żeby przez jakiś czas w stopce każdego posta pojawiało się info o poprzednim nicku (podobnie jak u mnie), aż się przestawimy i zaczniemy na nowo kojarzyć.

EDIT: No nie wiem czy to pogrubienie czcionki ma sens. Takie grube literki są męczące do czytania. Ewentualnie niech pogrubiony będzie nowy tekst, ale nie ten cytowany poprzedników. Ale ogólnie zaczyna robić się bardzo ładnie i funkcjonalnie. BRAWO!
Na starym forum pod nickiem "Fresu".
MG Nevada > MG V7 - szkoda życia na brzydkie motocykle.

Awatar użytkownika
zqubaniec
Posty: 410
Rejestracja: 02 lut 2018, 12:53
Lokalizacja: pomorze
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Kontakt:

Re: Nowe forum, otwarte!

Post autor: zqubaniec » 02 lut 2018, 12:56

No super, ze jest w końcu normalne forum. Ale kurde...jakieś takie trudno czytelne. Kwestia szaty graficnzej.. trzeba się przyzwyczaić.

NO i czemu czcionka ciągle pogrubiona? jak pogrubiłemk osobno, to nic się nei zmienia.. rad2

Dera, jako pozątkujący QA będę Ci psuł krwi trochę diab12

dera

Re: Nowe forum, otwarte!

Post autor: dera » 02 lut 2018, 15:39

Dołączam się do uwag o czcionce - nieczytelna :-)
Zqubaniec - pytaj, pytaj. Kto pyta nie błądzi. Tylko musi się przyznać do niewiedzy najpierw :-)

Norgemus
Posty: 66
Rejestracja: 02 lut 2018, 11:02
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Nowe forum, otwarte!

Post autor: Norgemus » 02 lut 2018, 16:21

Forum spoko, dzięki wszystkim za robotę. Misiowy słusznie zauważył, że flash na początku to problem przy wejściu, ale wydaje mi się że głównie z komórek. Zobaczymy , przemyślimy. Widzę jednak, że kto chce to wchodzi. Do czcionki i tła przyzwyczaimy się, bo najważniejsza jest przecież informacja jaką litery niosą.

ka741
Posty: 101
Rejestracja: 02 lut 2018, 08:27
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Nowe forum, otwarte!

Post autor: ka741 » 02 lut 2018, 17:52

Flash tak. Za to czcionka na telefonie jest super. Coś widać.

Norgemus
Posty: 66
Rejestracja: 02 lut 2018, 11:02
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Nowe forum, otwarte!

Post autor: Norgemus » 02 lut 2018, 18:51

Masz rację. Rewelacyjna czytelność na małym ekranie. Czekamy teraz na nową odsłonę strony guzziclub.pl.

Awatar użytkownika
makek
Posty: 3
Rejestracja: 01 lut 2018, 21:51

Re: Nowe forum, otwarte!

Post autor: makek » 02 lut 2018, 20:44

W sumie dużo na starym forum nie pisałem, ale jak zdechło to jakoś tak.... Dzięki, że znów jest.

Awatar użytkownika
Witka
Posty: 116
Rejestracja: 02 lut 2018, 20:57
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Re: Nowe forum, otwarte!

Post autor: Witka » 02 lut 2018, 21:07

Fajnie, że forum się pojawiło i oby było już na bieżąco ;)
Trochę słabo czytelna czcionka (zlewają się litery, a bynajmniej nie mam problemu ze wzrokiem i mimo piątkowego wieczoru promili też jeszcze niewiele ;))

Poza tym widzę, że Gutki idą z duchem czasu i inwestują w promocję marki skoczek2
MG Bellagio 2011 Aquila Nera ---> MG Nevada 2011 White Pearl ---> MG Nevada 2011 Aquila Nera ---> MG V7 III Carbon---> V7 850 Stone

dera

Re: Nowe forum, otwarte!

Post autor: dera » 02 lut 2018, 21:35

makek pisze:
02 lut 2018, 20:44
W sumie dużo na starym forum nie pisałem, ale jak zdechło to jakoś tak.... Dzięki, że znów jest.
Bardzo mi miło 'słyszeć' takie słowa rad6 rad6 rad6

Nie wiem do końca kto powinień być w 'napisach końcowych',
ale dziękuję bardzo:
- Beacie
- Gregowi
- Jarkowi G.
(kolejność alfabetyczna!)

za ogarnęcie forum. I nowej strony rad6

Jesli pominąłem kogoś, kto miał wkład - wybaczcie - jestem tylko trybikiem i nie mam wglądu w pełen obraz sytuacji - tak właśnie wygląda świat z punktu widzenia trybika :-)

No i liczę, że nie będziemy zamulać :-)

ka741
Posty: 101
Rejestracja: 02 lut 2018, 08:27
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Nowe forum, otwarte!

Post autor: ka741 » 02 lut 2018, 21:54

Jakby jeszcze logo MG w wersji androidowej się pojawiło.. Teraz to jakieś niby romby widać. Ale przeżyję i bez tej perwersji. Uznałem, że to właściwy moment na wszelkie uwagi, jak to w beta wersji.

ODPOWIEDZ