Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Transfogarska kusi

Oto jest dział, w którym możecie zamieszczać propozycje wspólnych wyjazdów. Zarówno latanie wokół komina, jak i dalsze podróże.
Awatar użytkownika
adamigo
Posty: 1373
Rejestracja: 01 lut 2018, 20:15
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 68 razy

Re: Transfogarska kusi

Post autor: adamigo » 15 cze 2022, 18:16

Cynek, czytaj ze zrozumieniem. Ta setka na trzydziestce to była na awoku, a tam wskazówka szybkościomierza wykonuje, no co? Taniec dowolny:)
V50II, V50D, Nevada Orrible 750, NTX 650

Marek Krupa
Posty: 678
Rejestracja: 19 wrz 2019, 22:03
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Re: Transfogarska kusi

Post autor: Marek Krupa » 17 cze 2022, 14:36

Wy sobie wyobrażacie co by się u nas działo gdybyśmy mieli takie przepisy. Zresztą w pewnym mieście woj. nieoznakowani polują na dwupasmówkach w taki sposób, że początkowo podpędzają, a później nagle zatrzymują się przed przejściem i już go mają. AWO na takich winklach, na półbębnach i na spowalniaczach ? Proponowałem założyć do przodu koła o pełnych bębnach od Sporta, ale kolega uznał, że jego dzieciom ojciec jest jeszcze potrzebny. I dobrze mówił. Oryginalny licznik od AWO na kole magnesowym ma 4 bieguny, dlatego wskazówka nie robi śmigła. Niestety w domowych warunkach nie mogłem go tak namagnesować, dlatego wyciąłem 4 rowki i odpowiednio wkleiłem 4 magnesy neodynowe.

ODPOWIEDZ