Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

100 lecie Mandello del Lario

Rocco
Posty: 2
Rejestracja: 13 cze 2021, 15:31

100 lecie Mandello del Lario

Post autor: Rocco » 15 cze 2021, 16:55

Szanowni Guzziści!!

Czy w związku ze stuleciem i szeregiem imprez w Mandello od 6-12 września, planujecie jakąś grupową akcję w Italii? diab8
https://motoradunomandello.com/en/artic ... oto-guzzi/

Jak wiadomo od dawna nie ma już żadnych miejsc noclegowych w okolicy Mandello w tych dniach, słyszałem że niektórzy chcieli wynająć jakąś willę, 20 km od fabryki i dojeżdżanie pociągiem na wydarzenia, są tacy którzy chcą jechać na pałę z namiotem etc. etc.

Nie mogłem znaleźć żadnego wątku, ani tu na na FB grupującego informacje o wyjeździe, stąd tworzę nowy wątek.

Proszę o jakieś info

Maciek

LadyGuzzi
Posty: 58
Rejestracja: 13 lut 2018, 16:18
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: 100 lecie Mandello del Lario

Post autor: LadyGuzzi » 16 cze 2021, 10:45

Ciao Rocco!
Maćku, jest jeszcze chwila czasu do września, pewnie dlatego nie mamy żadnych wątków ws spotkania w Mandello. Pięć lat tremu pod pomnikiem Carlo Guzziego mieliśmy zbiórkę Polaków i pamiątkowe zdjęcie, więc podejrzewam, że prezesi klubu i w tym roku zarządzą podobnie :)
a może wieczór MGCP w siedzibie MGCM ??? aniol

Beata

ps. noclegów, jak mówisz, brak.. więc koncept z namiotem jest ok, tyle, że kąpiel pod zimnym prysznicem lub w jeziorze pozostaje diab8

LadyGuzzi
Posty: 58
Rejestracja: 13 lut 2018, 16:18
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: 100 lecie Mandello del Lario

Post autor: LadyGuzzi » 18 cze 2021, 10:33

aniol Dziś oficjalnie potwierdzono, że impreza w Mandello się odbędzie :)

Więc też za kolegą Rocco spytam.. czy jest jakiś pomysł na spotkanie grupy polskich guzzistów na ziemi włoskiej?
punkt zborny, godzina, znak rozpoznawczy..?

cynek
Posty: 105
Rejestracja: 05 lut 2018, 15:04
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Re: 100 lecie Mandello del Lario

Post autor: cynek » 18 cze 2021, 11:06

Do września może się jeszcze dużo wydarzyć. Z tego co wiem (a mam źródło w Brukseli), cała UE szykuje się na czwartą falę pandemii na jesieni, zatem z wybieraniem punktu spotkania zaczekajmy może do września, jak już będzie wiadomo, czy gdziekolwiek nas do Europy wpuszczą...

LadyGuzzi
Posty: 58
Rejestracja: 13 lut 2018, 16:18
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: 100 lecie Mandello del Lario

Post autor: LadyGuzzi » 19 cze 2021, 11:10

cynek pisze:
18 cze 2021, 11:06
Do września może się jeszcze dużo wydarzyć. Z tego co wiem (a mam źródło w Brukseli), cała UE szykuje się na czwartą falę pandemii na jesieni, zatem z wybieraniem punktu spotkania zaczekajmy może do września, jak już będzie wiadomo, czy gdziekolwiek nas do Europy wpuszczą...


Po co mamy czekać ?? najwyżej się nie spotkamy w umówionym miejscu i tyle smiech1

jkstanley
Posty: 62
Rejestracja: 04 lut 2018, 12:00
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: 100 lecie Mandello del Lario

Post autor: jkstanley » 04 lip 2021, 23:08

NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE:
Wielu z Was już dawno ma klepnięte jakieś miejscówki. Część z Was z pewnością liczyła na biwakowanie w parku miejskim co było dotychczas standardem. Niestety, tak jak podejrzewałem, gmina Mandello nie pozwoli w tym roku na biwakowanie w parku. Oferuje za to możliwość rozbicia namiotów na boisku miejskim. Uwaga liczba miejsc ograniczona! Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Można rezerwować ok 16m kw. sektory w terminie od środy 08/09 do niedzieli 12/09 w cenie 13 EUR/osoba/noc.
PROŚBY O REZERWACJĘ PROSZĘ WYSYŁAĆ NA : info@polisportivamandello.it
WPŁATY: przelew bankowy IBAN: IT12 X056 9651 4900 0001 6026 X13 in the name of Polisportiva Mandello del Lario.
Rezerwacja będzie ważna i potwierdzona (z nadaniem numeru parceli) po otrzymaniu przelewu.
Biorąc pod uwagę liczbę dostępnych działek, pierwszeństwo będą miały grupy co najmniej 2 osoboowe na dłuższe pobyty.
Kto się wybiera a nie ma jeszcze miejscówki do spania, powinien się spieszyć!

Mam nadzieję - widzimy się w Mandello!
prezes MGCP
poniżej oryginalny tekst ogłoszenia w tej sprawie;

The big celebration for the 100th anniversary of Moto Guzzi is upon us and we are working to make it safer and more enjoyable for everyone. Regarding camping, you can imagine how these days, parks are no longer a viable solution for safety, escape routes and space management. Consequently, it will no longer be possible to camp freely there.
To protect the organization and motorcyclists, the municipality of Mandello del Lario, in agreement with the Moto Guzzi City Motorcycle Rally Committee and with the Polisportiva Mandello, has set up a new camping area at the nearby football field. It's more suitable and is equipped with showers, bathrooms, food and beverage services and a motorcycle parking area.
The tent locations, organized in 16sqm plots, will be available from Wednesday 8 to Sunday 12 September at a cost of 13 euros per night per person (necessary to pay for the costs of organizing, managing and restoring the spaces).
Internal parking for the motorbike is included (subject to availability).
Reservations are required. Requests must be sent to info@polisportivamandello.it
Method of payment: Bank transfer to the following IBAN: IT12 X056 9651 4900 0001 6026 X13 in the name of Polisportiva Mandello del Lario.
The reservation will be valid and confirmed (with assignment of the pitch number) upon receipt of the transfer.
Considering the number of plots available, priority will be given to longer stays of groups of at least 2 people.

ODPOWIEDZ