Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Trójmiasto i okolice

Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 212
Rejestracja: 24 sie 2018, 22:44
Lokalizacja: Gdańsk
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Trójmiasto i okolice

Post autor: Marcin » 04 wrz 2018, 21:52

Cześć
Mam pytanie, ile MG jest w okolicach trójmiasta, czy spotykacie się na dalsze lub bliższe przejażdżki ?
Ja zwykle w sobotę lub niedzielę (w zależności od planów rodziny i pogody) "gdzieś" się wybieram, tylko i wyłącznie dla samej przyjemności z jazdy.
Ostatni weekend, trochę po Kaszubach- moja ulubiona trasa to Korne- Bytów- Miastko, w poprzednim tygodniu Lidzbark Warmiński, Olsztyn, Mikołajki, Gierłoż i powrót do Gdańska a jeszcze poprzedni też mazury- kilka razy jeździłem trasą Olsztynek - Szczytno.

Może ktoś z Was ma ochotę się spotkać, przede wszystkim się poznać i wybrać się na przejażdżkę.

ps na razie jeszcze Honda VTR1000F (ale zawsze V2 smiech7 ) ale mam nadzieję że od piątku Breva 1100 - jedzie do mnie
Załączniki
IMG_20180519_130320.jpg
IMG_20180519_130320.jpg (342.87 KiB) Przejrzano 5569 razy
Lepiej stracić minutę w życiu, niż życie w minutę

Awatar użytkownika
zqubaniec
Posty: 409
Rejestracja: 02 lut 2018, 12:53
Lokalizacja: pomorze
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Kontakt:

Re: Trójmiasto i okolice

Post autor: zqubaniec » 05 wrz 2018, 08:27

Właśnie Prezes zaplanował regularne spotkanie pomorskiej ekipy, ale nie ma jeszcze szczegółów. Poza tym czasem bywa, że się wspólnie gdzieś ktoś wybiera. ale ciężko się zgrać. Niemniej jednak zacny pomysł i chętnie. Ja znam takie trochę boczne ścieżki w okolicach Szemud, Wejherowo, Przodkowo, Kartuzy, tylko nie zawsze są równe , ale mój motung to uwielbia ;). Byłoby dobrze spotkać się całym gronem. Jakby się wszyscy zjawili, to kilkanaście maszyn by zjechało, ale to raczej nieosiągalne.

Awatar użytkownika
MG1111
Posty: 9
Rejestracja: 09 kwie 2018, 12:10
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Trójmiasto i okolice

Post autor: MG1111 » 05 wrz 2018, 08:41

Też bym się spotkał chętnie (co prawda żaden Gutek do mnie nie jedzie ale naked BMW to prawie jak Breva), ale ostatnio to te spotkania najlepiej nam wychodzą przy okazji konsumpcji fląderki na skwerze...
Zqubaniec, jakby coś się wykluło to zapodaj proszę tutaj szczegóły.

Lucyslaw
Posty: 11
Rejestracja: 02 kwie 2018, 20:50

Re: Trójmiasto i okolice

Post autor: Lucyslaw » 05 wrz 2018, 12:48

ja w tym roku na bellagio pośmigałem trochę nawet, łącznie z Berlinem i okolicą czy nawet wypady takie na 700-800km w stronę zachodnio-pomorskiego bo tam się lepiej śmiga niż po Kaszubach. Znacznie mniejszy ruch. Mamy też niedaleko w stronę Giżycka, Szczytna itd. Tam też jest przyjemnie. W 3M dużo gutków się nie widuje ale to żadne zaskoczenie.
Bellagio:)

jachu
Posty: 146
Rejestracja: 03 lut 2018, 19:30
Lokalizacja: Kaszuby/Pomorze/Trójmiasto
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: Trójmiasto i okolice

Post autor: jachu » 05 wrz 2018, 19:34

Mam pytanie, ile MG jest w okolicach trójmiasta, czy spotykacie się na dalsze lub bliższe przejażdżki ?
Na forum znajdziesz około 10 Guzzistów z Pomorza. Andy, Zqubaniec, Grum, Dera, Kowalski, Jola, DDBreva, MG1111 i kilka innych nicków. Wiem o podobnie licznej grupie z 3city, która wprawdzie jeździ Gutkami, ale na forum się nie udziela i nie bywa też na naszych spotkaniach. Więc wcale nas nie jest tak mało, jakby niszowość marki wskazywała. Sam w tym roku namierzyłem 2 osoby, które właśnie kupiły pierwsze Moto Guzzi, a mieszkają w okolicy.
W większej grupie spotykamy się rzadko, weekendowo najczęściej i najwięcej jeździ Andy i Grum, więc kliknij do nich.
Sam kilometry nawijam przede wszystkim w dni powszednie, w drodze do pracy. Rekreacyjnie - głównie Kaszuby (choć w tym roku były też Austria, Mandello we Włoszech i Szwajcaria) no i nasze spotkania. Najbliższe - jak wiesz - Tomaszów Mazowiecki 14-16.09.
Grupa z Pomorza na pewno skrzyknie się tu na forum na wspólną jazdę w przyszły piątek, więc zapraszam rad13
jachu
.........................
jest V7 III Night Pack i V85TT
był V7 III Stone
była Nevada Classic 750 IE

Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 212
Rejestracja: 24 sie 2018, 22:44
Lokalizacja: Gdańsk
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Trójmiasto i okolice

Post autor: Marcin » 05 wrz 2018, 21:32

motorek już jest, więc jak coś to jestem chętny do wspólnego wypadu. Najbliższa sobota lub niedziela będzie na pewno "motocyklowa"
Może spotkamy się w większym gronie tu;

http://acmotors.pl/wydarzenia/4992-2/
Załączniki
IMG_20180905_142421.jpg
IMG_20180905_142421.jpg (285.38 KiB) Przejrzano 5528 razy
Lepiej stracić minutę w życiu, niż życie w minutę

Awatar użytkownika
zqubaniec
Posty: 409
Rejestracja: 02 lut 2018, 12:53
Lokalizacja: pomorze
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Kontakt:

Re: Trójmiasto i okolice

Post autor: zqubaniec » 06 wrz 2018, 08:14

Ja w sobotę (najprawdopodobniej) ruszam w stronę Krakowa. Niestety późno wyjeżdżam i dlatego muszę do Torunia nadrobić autostradą pff6 , ale potem już boczne. Na zlot w Tomaszowie dojadę od południa, z Zakopca . Także jeśli masz ochotę na jazdę do Kraka to zapraszam ;)

Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 212
Rejestracja: 24 sie 2018, 22:44
Lokalizacja: Gdańsk
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Trójmiasto i okolice

Post autor: Marcin » 08 wrz 2018, 07:03

W takim razie szerokiej drogi i ładnej pogody (zapowiadają się niestety deszcze). Ja w piątek z pracy (Rumia) pojechałem do Elbląga - ze względu na czas autostradą, przez Malbork a droga powrotna też przez Malbork ale później dawną jedynką. Bardzo przyjemnie się jechało. Breva nie jest stworzona do jazdy autostradami ale nie lubię nimi jeździć więc to nie problem. Po "zwykłych" drogach jechało się super, Moc silnika jest wystarczająca do sprawnego przyspieszania , powyżej 4,5tyś obr przyspiesza całkiem sprawnie . Muszę tylko pokombinować z komputerem pokładowym (chyba można to ustawić), żeby od 6tyś nie mrugała czerwona kontrolka informująca o konieczności zmiany biegu.
Lepiej stracić minutę w życiu, niż życie w minutę

Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 212
Rejestracja: 24 sie 2018, 22:44
Lokalizacja: Gdańsk
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Trójmiasto i okolice

Post autor: Marcin » 14 lut 2019, 13:38

Cześć. W najbliższą sobotę ma świecić słońce i temperatura osiągać 12st C. Jeśli tak będzie to na pewno wybiorę się na jakąś przejażdżkę. Może ktoś chętny ???
Lepiej stracić minutę w życiu, niż życie w minutę

Awatar użytkownika
zqubaniec
Posty: 409
Rejestracja: 02 lut 2018, 12:53
Lokalizacja: pomorze
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Kontakt:

Re: Trójmiasto i okolice

Post autor: zqubaniec » 14 lut 2019, 14:45

Bardzo kuszące... Chętnie, ale nie wiem czy będzie mi dane znaleźć trochę czasu.

ODPOWIEDZ