Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

STAROGUTKOWCY

Awatar użytkownika
adamigo
Posty: 1364
Rejestracja: 01 lut 2018, 20:15
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 66 razy

Re: STAROGUTKOWCY

Post autor: adamigo » 08 sie 2019, 22:18

Tak żeby nie namnażać wątków. W trzeciej dekadzie sierpnia lecę wkoło Polski zachodniej moim V50 z wózkiem, w towarzystwie innych zaprzęgów - ale ja prowadzę, zatem... ktoś może chce się zsocjalizować wieczorkiem? Kieunek ogólny , począwszy od powiedzmy 19-20 sierpnia to Piotrków-Gniezno-Piła-Koszalin-Świnoujście - wedle granicy ku Sudetom. Chętnie zrobię jakiś detour żeby poznać twarz z forum - tylko wiecie, obowiązuje strój wieczorowy. Znaczy - no chociaż gaźniki, już nie musi być mały blok:) Bo o czym tu gadać jak przekręcasz kluczyk i dalej już komputer przejmuje dowodzenie:>
V50II, V50D, Nevada Orrible 750, NTX 650

aquila2
Posty: 70
Rejestracja: 10 lut 2018, 04:35
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: STAROGUTKOWCY

Post autor: aquila2 » 12 sie 2019, 15:05

Po trzech latach garażowania próbuję uruchomić Imolę i K75 z jednym akumulatorem ale prace ręczne rozpocząłem od wtryskowca więc nie będę pasował do kolegów gaźnikowców.Przy Imoli planowałem czyszczenie i ustawienie przerywaczy,osuszyłem zbiornik paliwa bo woniało w garażu,nie wiadomo co się okaże po napełnieniu,kraniki?
Pozdrawiam

jkstanley
Posty: 62
Rejestracja: 04 lut 2018, 12:00
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: STAROGUTKOWCY

Post autor: jkstanley » 18 sie 2019, 17:47

adamigo pisze:
08 sie 2019, 22:18
Tak żeby nie namnażać wątków. W trzeciej dekadzie sierpnia lecę wkoło Polski zachodniej moim V50 z wózkiem, w towarzystwie innych zaprzęgów - ale ja prowadzę, zatem... ktoś może chce się zsocjalizować wieczorkiem? Kieunek ogólny , począwszy od powiedzmy 19-20 sierpnia to Piotrków-Gniezno-Piła-Koszalin-Świnoujście - wedle granicy ku Sudetom. Chętnie zrobię jakiś detour żeby poznać twarz z forum - tylko wiecie, obowiązuje strój wieczorowy. Znaczy - no chociaż gaźniki, już nie musi być mały blok:) Bo o czym tu gadać jak przekręcasz kluczyk i dalej już komputer przejmuje dowodzenie:>
Adam, a może do Chyla na imprezę wpadniesz 23-25 okolice Wadowic?

Awatar użytkownika
zqubaniec
Posty: 409
Rejestracja: 02 lut 2018, 12:53
Lokalizacja: pomorze
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Kontakt:

Re: STAROGUTKOWCY

Post autor: zqubaniec » 19 sie 2019, 08:48

jkstanley pisze:
18 sie 2019, 17:47
adamigo pisze:
08 sie 2019, 22:18
Tak żeby nie namnażać wątków. W trzeciej dekadzie sierpnia lecę wkoło Polski zachodniej moim V50 z wózkiem, w towarzystwie innych zaprzęgów - ale ja prowadzę, zatem... ktoś może chce się zsocjalizować wieczorkiem? Kieunek ogólny , począwszy od powiedzmy 19-20 sierpnia to Piotrków-Gniezno-Piła-Koszalin-Świnoujście - wedle granicy ku Sudetom. Chętnie zrobię jakiś detour żeby poznać twarz z forum - tylko wiecie, obowiązuje strój wieczorowy. Znaczy - no chociaż gaźniki, już nie musi być mały blok:) Bo o czym tu gadać jak przekręcasz kluczyk i dalej już komputer przejmuje dowodzenie:>
Adam, a może do Chyla na imprezę wpadniesz 23-25 okolice Wadowic?
Zapowiada się fajna impreza. Żałuję, że nie mogę jechać.

ODPOWIEDZ