Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

XVIII MIĘDZYNARODOWY ZLOT MOTO GUZZI KLUB POLSKA

^Greg__STARE

RE: XVIII MIĘDZYNARODOWY ZLOT MOTO GUZZI KLUB POLSKA

Post autor: ^Greg__STARE » 19 cze 2017, 09:57

Witam,
Lublin dotarł do domu w całości. Dziękuję organizatorom za te klika dni wytchnienia i wspólnej zabawy. Dobra organizacja, super atmosfera, czas spędzony w bardzo dobrym towarzystwie smiech6.


zqubaniec__STARE

RE: XVIII MIĘDZYNARODOWY ZLOT MOTO GUZZI KLUB POLSKA

Post autor: zqubaniec__STARE » 19 cze 2017, 21:38

A oto i one. Już są. Długo wyczekiwane. Niezapominajki, czyli https://goo.gl/photos/cetfhCnb4rq4e43P9


^jachu__STARE

RE: XVIII MIĘDZYNARODOWY ZLOT MOTO GUZZI KLUB POLSKA

Post autor: ^jachu__STARE » 18 lip 2017, 12:24

Hej, od Michy spod Wuppertalu dostałem pozdrowienia dla wszystkich Zlotowiczów.
Pozwoliłem sobie przetłumaczyć:

Hallo Guzzisti,
dziękuję wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tego weekendu!!
Bardzo mi się podobało, świetnie zorganizowaliście zlot. Jedzenie było ok, piwo smakowało (Whiskey też), muzyka dopasowana, a do tego wygrałem nagrodę w konkursie!
Niestety, wszystko zbyt szybko minęło, ale przecież będą jeszcze kolejne spotkania.
Najlepsze życzenia z Wuelfrath
Micha
Stelvio NTX Nero Lava

Hallo Guzzisti,

vielen Dank an alle die diese Wochenende möglich gemacht haben!!
Mir hat es super gefallen, ihr habt das richtig gut organisiert.
Das Essen war gut, das Bier hat geschmeckt (der Whiskey natürlich auch, Danke Jan!)

und die Musik hat super gepasst und dann noch einen Preis in der Tombola gewonnen!

Leider natürlich alles viel zu schnell vorbei, aber es gibt ja sicher noch weitere Treffen.



Beste Grüße aus Wülfrath,

Micha



Stelvio NTX Nero Lava


ODPOWIEDZ