Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Otwarcie sezonu 21-23 kwietnia 2017 - OBLASÓWKA

^Fresu__STARE

RE: Otwarcie sezonu 21-23 kwietnia 2017 - OBLASÓWKA

Post autor: ^Fresu__STARE » 18 kwie 2017, 16:26

Obawiam się, że już sam dojazd na miejsce będzie zakrawał na kombinację norweską w warunkach olimpiady zimowej. smiech1


^Greg__STARE

RE: Otwarcie sezonu 21-23 kwietnia 2017 - OBLASÓWKA

Post autor: ^Greg__STARE » 18 kwie 2017, 16:58

No to zaliczymy i zrobimy 7-bój smiech6


^Fresu__STARE

RE: Otwarcie sezonu 21-23 kwietnia 2017 - OBLASÓWKA

Post autor: ^Fresu__STARE » 20 kwie 2017, 18:27

Ponieważ "grupa raszyńska" się rozpadła (Sławek zaniemógł) to tylko informuję, że jadę na 2 kółkach w sobotę z samego ranka. Ok. 8am zamelduję się na parkingu przed sklepem K&M w Wesołej Zielonej róg ulic Brata Alberta i Wspólnej, chwilę postoję i najpóźniej o 8:30 ruszam do Oblasówki. Jeżeli ktoś ma ochotę dołączyć i pojechać razem to zapraszam. Możemy się też spiknąć gdzieś po drodze - w tym celu kontakt do mnie: 606-484-737 (nie mam intercomu w kasku, więc dzwonić wcześniej). Ponieważ chcę zdążyć przed 11-tą, to będę prosto leciał Szosą Lubelską (DW17/E372) przez Garwolin i Puławy. Do zobaczenia.


^Greg__STARE

RE: Otwarcie sezonu 21-23 kwietnia 2017 - OBLASÓWKA

Post autor: ^Greg__STARE » 20 kwie 2017, 21:08

Witam,
Informuję, że zostało ostatnie 10 - 12 miejsc (mam potwierdzone 45 osób smiech6) noclegowych w domkach smiech6, potem zostanie tylko namiot smiech6, kto jeszcze niezdecydowany a chciałby przyjechać proszę o informację co do rezerwacji miejsc załatwiać bezpośrednio telefonicznie z panem Markiem (informacje na początku wątku). Dla przypomnienia 21 kwietnia już jutro smiech6


Naiger__STARE

RE: Otwarcie sezonu 21-23 kwietnia 2017 - OBLASÓWKA

Post autor: Naiger__STARE » 21 kwie 2017, 09:43

^Fresu napisaďż˝/a:
Ktos pisze: Ponieważ "grupa raszyńska" się rozpadła (Sławek
zaniemógł) to tylko informuję, że jadę na 2
kółkach w sobotę z samego ranka. Ok. 8am
zamelduję się na parkingu przed sklepem K&M w
Wesołej Zielonej róg ulic Brata Alberta i
Wspólnej, chwilę postoję i najpóźniej o 8:30
ruszam do Oblasówki. Jeżeli ktoś ma ochotę
dołączyć i pojechać razem to zapraszam. Możemy
się też spiknąć gdzieś po drodze - w tym celu
kontakt do mnie: 606-484-737 (nie mam intercomu w
kasku, więc dzwonić wcześniej). Ponieważ chcę
zdążyć przed 11-tą, to będę prosto leciał Szosą
Lubelską (DW17/E372) przez Garwolin i Puławy. Do
zobaczenia.

Ja uzależniam porę wyjazdu od warunków atmosferycznych. Innymi słowy, jak będzie okno pogodowe, to ruszam. Polecam radar pogodowy WetterOnline. Osobiście wybieram drogę przez Kozienice lub Dęblin, ze względów krajoznawczych. Poza tym jutro ma być silny wiatr, więc na DK będzie mało komfortowo. Wolę trasę osłoniętą.




^Fresu__STARE

RE: Otwarcie sezonu 21-23 kwietnia 2017 - OBLASÓWKA

Post autor: ^Fresu__STARE » 21 kwie 2017, 17:22

Mały update - ruszam 7:50, nie czekam - dogadałem się z Krzyśkiem i Jackiem na wspólną jazdę.


^Cynek__STARE

RE: Otwarcie sezonu 21-23 kwietnia 2017 - OBLASÓWKA

Post autor: ^Cynek__STARE » 24 kwie 2017, 09:44

No jak tam? Wszyscy dojechali do domów?


^Greg__STARE

RE: Otwarcie sezonu 21-23 kwietnia 2017 - OBLASÓWKA

Post autor: ^Greg__STARE » 24 kwie 2017, 11:29

Witam,
Lublin dotarł do domku bez strat, co prawda ok 40 km w padającym śniegu, pozostałe 10 w deszczu ale wiem, że niektórzy mieli gorzej. Mam nadzieję, że wszyscy dotarli zdrowo a małe problemiki (utrata tablicy rej) nie popsują całości otwarcia. Bardzo wszystkim dziękuję za przybycie, liczne uczestnictwo w pięcioboju MG a zwycięzcom (Zbyszkowi, Pawłowi L i Pawłowi P.) jeszcze raz serdecznie gratuluję. Do zobaczenia niedługo smiech6


^Norgemus__STARE

RE: Otwarcie sezonu 21-23 kwietnia 2017 - OBLASÓWKA

Post autor: ^Norgemus__STARE » 24 kwie 2017, 11:45

Dziękuje wszystkim uczestnikom spotkania pod znakiem MG za przybycie. Już teraz zapraszam na spotkanie czerwcowe. Scczegóły niebawem na tym forum, oraz na FB.


^jachu__STARE

RE: Otwarcie sezonu 21-23 kwietnia 2017 - OBLASÓWKA

Post autor: ^jachu__STARE » 24 kwie 2017, 12:27

Wielki szacun dla Grega i wszystkich Lubliniaków za wspaniałe przyjęcie. Poprzeczka została zawieszona baaaardzo wysoko.
Powrót nad morze w pięknych okolicznościach przyrody: burza gradowa za Kozienicami i śnieżyca pod Toruniem smiech6
Do zobaczenia w czerwcu w Borach Tucholskich!


ODPOWIEDZ