Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Buongiorno Guzzi --Galiny


^doktorwlodek__STARE

RE: Buongiorno Guzzi --Galiny

Post autor: ^doktorwlodek__STARE » 31 sie 2016, 14:06

Chciałbym zarezerwować jeden pokój 2-osobowy
Mam nadzieję pojechać w tym roku. Zeszłoroczny wyjazd - fantastyczny rad13



^Fresu__STARE

RE: Buongiorno Guzzi --Galiny

Post autor: ^Fresu__STARE » 31 sie 2016, 16:21

Zgłaszam siebie i jednego Kolegę na nie-Gutku, co to chce sobie pooglądać Gutki. smiech1

Aha, Kolega prosi o orientacyjny koszt pobytu na miejscu, co by mógł się zdecydować i zaplanować.


^Fresu__STARE

RE: Buongiorno Guzzi --Galiny

Post autor: ^Fresu__STARE » 30 wrz 2016, 07:01

Nie byłbym sobą gdybym przed wyjazdem nie wspomniał o prognozowanej pogodzie. smiech1 Tym razem muszę pogratulować organizatorom za trafienie oczka ładnej pogody: ciepło i sucho, a opady przewidywane w nocy z piątku na sobotę i z niedzieli na poniedziałek. smiech1

Jacuś, sprecyzuj o której ruszamy jutro z Polmotoru, bo muszę powiadomić kolegę, który z nami jedzie.

(2016-09-30 07:13:26) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2016, 07:13 przez ^Fresu__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

gburki2__STARE

RE: Buongiorno Guzzi --Galiny

Post autor: gburki2__STARE » 30 wrz 2016, 10:21

a ja ponowię wcześniej gdzie indziej zadane pytanie kędy którędy? rad12


^Fresu__STARE

RE: Buongiorno Guzzi --Galiny

Post autor: ^Fresu__STARE » 30 wrz 2016, 13:18

News z ostatniej chwili: zbiórka w Polmotorze o 10:00 i wyjeżdżamy o 10:30.


^Fresu__STARE

RE: Buongiorno Guzzi --Galiny

Post autor: ^Fresu__STARE » 02 paź 2016, 20:06

Chciałem w swoim imieniu i Marcina podziękować za tegoroczne Galiny. Marcinowi bardzo podobała się trasa a same Galiny jeszcze bardziej. W drodze powrotnej daliśmy sobie solidnie w palnik, a przy okazji pokazałem Marcinowi trasę Galiny-Lidzbark-Dobre Miasto-Olsztyn-Baldy-Nidzica. Multum zakrętów przechodzących w zakręty, było genialnie i ledwo zsiedliśmy z motocykli w Nidzicy. Polecam za rok tym co nigdy nie próbowali tej trasy.


^VelGut__STARE

RE: Buongiorno Guzzi --Galiny

Post autor: ^VelGut__STARE » 04 paź 2016, 00:45

I już? O Galnach wszystko?
Tylko Fresu wspomina dobry czas szok3
Pewnie jeszcze dochodzicie do siebie po mnogości wrażeń smiech6


ODPOWIEDZ