Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Forza Italia 2016

^Fresu__STARE

RE: Forza Italia 2016

Post autor: ^Fresu__STARE » 26 wrz 2016, 11:02

A i owszem - przyjechałem. smiech6 Co więcej byłem pierwszy w Polmotorze, bo Jacka nie liczę jako otwierającego ten zacny przybytek. rad13 No i miałem na koniec małą satysfakcję i ubaw jak Igora lekko zmoczyło w drodze powrotnej. smiech1 Czyli CUŚ jednak było w przedmiocie pogodynki.

Co do bluzgnięcia - ja to lubię jak Szanowni Koledzy na forum zachowują się jak cnotki i panny na wydaniu, a w realu czyli spotkaniach tete a tete wiązanki lecą aż miło i jakoś nikt się nie kryguje. smiech6 smiech1

(2016-09-26 11:03:41) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2016, 11:03 przez ^Fresu__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

^Greg__STARE

RE: Forza Italia 2016

Post autor: ^Greg__STARE » 26 wrz 2016, 12:48

Forum jest publiczne i jakaś etykieta obowiązuje smiech6. To że przyjechał nie uprawnia do bluzgania na forum. Tych co nie przyjechali także to nie uprawnia do bluzgania.
Co do bluzgania na zlotach i face to face to każdy może ile może, jak komuś nie odpowiada to po prostu oddala się od bluzgających w ruchu ciągłym przyśpieszającym zatykając uszy smiech6 lub zwraca delikatnie uwagę smiech6.
Czyżby Prezes swoim postem wprowadzał jakieś novum na naszym forum ?? Rozmawiałem z Prezesem podczas jego podróży na Forze ale nie bluzgał, na forum też nie bluzga, nie wiem co myśleć... rad13


^VelGut__STARE

RE: Forza Italia 2016

Post autor: ^VelGut__STARE » 26 wrz 2016, 13:41

Cieszę się Pawełku, że dzięki mej obecności i jednej chmurce, miałeś małą satysfakcje. Mi tych kilka kropel nie sprawiło problemu, więc uśmiecham się nadal smiech1 Ale świadczy to o twojej dużej wrażliwości na doznania innych zmiesz4

Co do słów uznanych za niecenzuralne, używanych na publicznym forum, pozostanę przy swoim zdaniu, tym bardziej w twoim Pawle wykonaniu smut2

W każdym razie miło spędzony fragment dnia rad1

(2016-09-26 13:43:50) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2016, 13:43 przez ^VelGut__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

^Fresu__STARE

RE: Forza Italia 2016

Post autor: ^Fresu__STARE » 26 wrz 2016, 14:24

Ech... po co my się tak tutaj przejmujemy jednym niecenzuralnym słowem, zamiast zachwycać się mile spędzonym dniem na Forza Italia??? smiech1

PS: No i mogę obiecać, że już więcej na forum bluzgać nie będę. Czy to zamyka temat? smiech1

(2016-09-26 14:25:43) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2016, 14:25 przez ^Fresu__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

^Norgemus__STARE

RE: Forza Italia 2016

Post autor: ^Norgemus__STARE » 26 wrz 2016, 14:34

Zamykając temat,staramy się pisać, żeby czytającym było przyjemnie, bez powszechnie uznanych niecenzuralności.
30 stopni w weekend! Dobre!


^Fresu__STARE

RE: Forza Italia 2016

Post autor: ^Fresu__STARE » 26 wrz 2016, 16:43

Zrzućcie ten jednostkowy wyskok na stres przedwystawowy posiadacza motocykla w czarnym macie. smiech1


^Norgemus__STARE

RE: Forza Italia 2016

Post autor: ^Norgemus__STARE » 26 wrz 2016, 21:40

Załatwione.


ODPOWIEDZ