Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

VI Spotkanie u Chmiela

achmielu__STARE

VI Spotkanie u Chmiela

Post autor: achmielu__STARE » 24 lip 2016, 11:32

Witam serdecznie. W dniach 12 do 14 sierpnia organizuję kolejne spotkanie Guzzistów. W tym roku w naszej agroturystyce "Chmielówka".
Spotkanie połączone ze spływem kajakowym. Koszt noclegów, pełnego wyżywienia wraz z biesiadą i spływem kajakowym wynosi 150 zł/osobę. Zapraszamy.
tel.602611369
www.warta-kajaki.pl
www.chmielowka-osiecza-pierwsza.superturystyka.pl

(2016-07-24 11:32:36) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 24 lip 2016, 11:32 przez achmielu__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

^Norgemus__STARE

RE: VI Spotkanie u Chmiela

Post autor: ^Norgemus__STARE » 25 lip 2016, 22:22

Nie dam rady na całą imprezę, ale postaram się choć na sobotnie ognisko dojechać. Wiem,że już są chętni i zazdroszczę im troszkę. Na wszelki wypadek wezmę namiot.
Do zobaczenia niebawem.


~lakiernik__STARE

RE: VI Spotkanie u Chmiela

Post autor: ~lakiernik__STARE » 25 lip 2016, 22:37

Witam. Zaklepuję 6 miejsc. Cieszę że twoja impreza wróciła do kalendarza spotkań MG.
Mam nadzieje, że na stałe ponieważ zawsze były to spotkania na najwyższym poziomie organizacyjnym z niepowtarzalną kameralną atmosferą.

Pozdrawiam
Paweł


achmielu__STARE

RE: VI Spotkanie u Chmiela

Post autor: achmielu__STARE » 27 lip 2016, 13:07

Dzięki za "dobre słowo". Przybywajcie. Uprzedzam ewentualne pytanie - odp: ręcznik trzeba zabrać z donu. Pozdrawiam.
P.S. Są jeszcze miejsca w pokojach.


Andy3miasto__STARE

RE: VI Spotkanie u Chmiela

Post autor: Andy3miasto__STARE » 27 lip 2016, 21:41

Hej, nigdy jeszcze nie uczestniczyłem w tych spotkaniach ale słyszałem wiele dobrego w tym temacie rad13
Gdzie jest ta Chmielówka, są jeszcze wolne miejsca ? rad13
Pozdrawiam
Andrzej

(2016-07-27 21:42:11) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 27 lip 2016, 21:42 przez Andy3miasto__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

Andy3miasto__STARE

RE: VI Spotkanie u Chmiela

Post autor: Andy3miasto__STARE » 27 lip 2016, 21:45

.... gapa ze mnie, był link odnośnie lokalizacji ale pytanie odnośnie miejsc wciąż aktualne rad13


^Norgemus__STARE

RE: VI Spotkanie u Chmiela

Post autor: ^Norgemus__STARE » 27 lip 2016, 22:43

Andy dzwoń na nr podany powyżej i zgłoś swój przyjazd, Arek pisze, że miejsca są.


Andy3miasto__STARE

RE: VI Spotkanie u Chmiela

Post autor: Andy3miasto__STARE » 28 lip 2016, 12:46

O.K. dzięki rad13


rysiekxj__STARE

RE: VI Spotkanie u Chmiela

Post autor: rysiekxj__STARE » 18 sie 2016, 10:01

Dzięki za przemiłą atmosferę i świetną organizację. Piszę zbyt późno gdyż dołożyłem trochę km do domu w którym zawitałem w środę wieczorem.
Pozdrawiam


^goral__STARE

RE: VI Spotkanie u Chmiela

Post autor: ^goral__STARE » 23 sie 2016, 11:43


ODPOWIEDZ