Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

szkolenie śląsk - dziękuję za udział :))

molly1978__STARE

szkolenie œlšsk - dziękuję za udział :))

Post autor: molly1978__STARE » 06 cze 2016, 06:32

Kochani, dziękuję członkom forum za udział w naszym śląskim szkoleniu rad13 Przemiło było Was poznać rad13 Już się nie mogę doczekać kolejnej okazji do wspólnego spotkania rad13
Wpasowaliście się w "nasze stado" idealnie rad13 i mam odgórne zalecenia, by zapraszać Was wszędzie rad13)
Pozdrawiam serdecznie całą czwórkę rad13))


zojka8__STARE

RE: szkolenie œlšsk - dziękuję za udział :))

Post autor: zojka8__STARE » 06 cze 2016, 14:47

To my dziękujemy za świetne szkolenie i wszystko co było po. Molly, tylko pozazdrościć takiego talentu organizacyjnego. Świetna, genialnie zorganizowana impreza i przede wszystkim bardzo dużo można się było nauczyć. Każdy chociaż raz powinien wziąć udział w czymś takim, dla własnego bezpieczeństwa.


^VelGut__STARE

RE: szkolenie œlšsk - dziękuję za udział :))

Post autor: ^VelGut__STARE » 06 cze 2016, 17:06

Tak Molly, to my dziekujemy Ci bardzo rad13rad13rad13
Znakomita ferajna, świetna miejscówka, uroczy Śląsk i kapitalna, super, ekstra organizacja rad3 rad3 rad3
Ściskamy serdecznie, dziękując za akceptacje w Waszym "stadzie" Obiecujemy, że jak tylko będzie możliwość, z radością przbedziemy na wezwanie rad11
Niskie ukłony dla blondynki w berecie smiech6 Jockera i jeszcze raz dzięki i serdeczności rad3


molly1978__STARE

RE: szkolenie œlšsk - dziękuję za udział :))

Post autor: molly1978__STARE » 06 cze 2016, 21:37

Bardzo Wam dziękuję za miłe słowa rad13 ale tak naprawdę to nic wielkiego nie zrobiłam rad13
Mamy za to z Wandzią koncepcję, by połączyć siły i zrobić kiedyś EWANDOZLOT z prawdziwego zdarzenia rad13
Buziaki serdeczne i do zobaczenia rad13



^VelGut__STARE

RE: szkolenie œlšsk - dziękuję za udział :))

Post autor: ^VelGut__STARE » 07 cze 2016, 01:32

Jedną z cech "wartościowych jednostek", jest skromność rad13
Czekamy na "cynk" Molka rad13

(2016-06-07 02:45:27) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 07 cze 2016, 02:45 przez ^VelGut__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

nolt__STARE

RE: szkolenie œlšsk - dziękuję za udział :))

Post autor: nolt__STARE » 28 cze 2016, 23:32

A możecie coś więcej napisać? Co to było za szkolenie?


molly1978__STARE

RE: szkolenie œlšsk - dziękuję za udział :))

Post autor: molly1978__STARE » 29 cze 2016, 22:58

nolt szkolenie wzięło się z przypadku rad13 wywaliłam się na rondzie i zaczęłam brać zakręty na kwadratowo z pełnym spięciem, więc postanowiłam, że muszę się czegoś nauczyć, żeby popuściło rad13)) i stąd się wzięło szkolenie, w któym ostatecznie wzięły udział 33 osoby, a przy okazji zaliczyliśmy imprezę weekendową już w grupie 50-osobowej rad13
co istotne - popuściło mi tydzień przed szkoleniem na bieszczadzkich zakrętach smiech1



ODPOWIEDZ