Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

DRUGI WŁOSKI WEEKEND

^Fresu__STARE

DRUGI WŁOSKI WEEKEND

Post autor: ^Fresu__STARE » 23 maja 2016, 12:49

Dostałem takie zaproszenie:

"W dniach 27-­29 maja 2016 zapraszamy na DRUGI WŁOSKI WEEKEND, czyli spotkanie starszych Moto Guzzi na Ranczo Boguszewiec. Mile widziani inni starsi przedstawiciele włoskich marek, jak choćby Moto Morini, Laverda, Bianchi, Ducati, Gillera, MV Augusta etc, etc"

https://www.facebook.com/events/1677784029153886/

Wiem, że w sobotę rano wybierają się Michał, Alek i Jacek. Pewnie i ja dołączę, ale zadam pytanie: czy ktoś jeszcze się wybiera?

(2016-05-23 12:50:21) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 23 maja 2016, 12:50 przez ^Fresu__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

misiowyEV__STARE

RE: DRUGI WŁOSKI WEEKEND

Post autor: misiowyEV__STARE » 23 maja 2016, 13:02

A jakim włoskim staruchem jedziesz pyt1


^alek__STARE

RE: DRUGI WŁOSKI WEEKEND

Post autor: ^alek__STARE » 23 maja 2016, 13:22

Fresu -skąd masz takie newsy?. W sobotę rano będziemy już wypoczywali na ranczu. Zbieramy się w piątek.


^Fresu__STARE

RE: DRUGI WŁOSKI WEEKEND

Post autor: ^Fresu__STARE » 23 maja 2016, 16:12

Gadałem z Michałem R. - on wybiera się w sobotę rano, więc myślałem że Wy też. smiech6 Zresztą w piątek niektórzy pracują.

Jacek smiech1 no moja V7-ka ma 2 lata, więc trudno mówić że jadę nówką.

(2016-05-23 16:14:18) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 23 maja 2016, 16:14 przez ^Fresu__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

misiowyEV__STARE

RE: DRUGI WŁOSKI WEEKEND

Post autor: misiowyEV__STARE » 23 maja 2016, 17:35

^Fresu napisaďż˝/a:
Ktos pisze: Gadałem z Michałem R. - on wybiera się w sobotę
rano, więc myślałem że Wy też. smiech6

Więc źle Myślałeś skoczek1

Ktos pisze:Zresztą w
piątek niektórzy pracują.

Nie wszyscy tylko niektórzy rad2

Ktos pisze: Jacek smiech1 no moja V7-ka ma 2 lata, więc trudno
mówić że jadę nówką.
Szkoda myślałem, że się o COŚ postarałeś smut4
Fresu zosstajesz do niedzieli czy będziesz w roli obserwatora okulary4 jak planujesz to zrobić na naszym zlocie pyt1


^Fresu__STARE

RE: DRUGI WŁOSKI WEEKEND

Post autor: ^Fresu__STARE » 23 maja 2016, 17:54

misiowyEV napisaďż˝/a:
Ktos pisze: Fresu zosstajesz do niedzieli czy będziesz w roli
obserwatora okulary4 jak planujesz to zrobić na naszym zlocie pyt1

Tym razem Ty Jacku źle myślałeś smiech1 bo już zapłaciłem za zlot, zabukowałem urlop i zamierzam uprzykrzać Wam zlot moją obecnością już od piątku rano do niedzieli. smiech6

A co do Boguszewca - jeżeli wpadnę to tylko w sobotę. W pozostałe dni mam inne zobowiązania.

(2016-05-23 18:07:23) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 23 maja 2016, 18:07 przez ^Fresu__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

misiowyEV__STARE

RE: DRUGI WŁOSKI WEEKEND

Post autor: misiowyEV__STARE » 23 maja 2016, 18:57

Bardzo się cieszę, że się myliłem tym razem. Co tam Będziesz robił na zlocie w Jachrance to już Twoja sprawa mnie nie będzie z tego powodu przykro wręcz przeciwnie. Do zobaczenia.


^Norgemus__STARE

RE: DRUGI WŁOSKI WEEKEND

Post autor: ^Norgemus__STARE » 23 maja 2016, 22:23

Brawo Fresu. Tak kształtuje się właściwy kręgosłup. Boguszewiec to nasza nowa świecka tradycja. Razem z udziałem w lipcowym rajdzie weteranów w Płocku-Cierszewie jest wystarczającym powodem dla nabycia starszego Gutka.
Mnie tym razem przypadła służba w sobotę. Z zazdrością czytam wpisy Alka i Misiowego, bo wiem co tracę. Bawcie się dobrze.


^ka741__STARE

RE: DRUGI WŁOSKI WEEKEND

Post autor: ^ka741__STARE » 24 maja 2016, 08:04

witam,
to impreza zamknięta? czy mogę z dzieciakami samochodem zalecieć na oglądanie? z fejsa nic nie wynika.


^Norgemus__STARE

RE: DRUGI WŁOSKI WEEKEND

Post autor: ^Norgemus__STARE » 24 maja 2016, 13:33

Ośrodek jest otwarty. Każdy może wpaść i popodziwiać. Impreza jest analogowa, stąd braki na fb.

(2016-05-24 13:34:39) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 24 maja 2016, 13:34 przez ^Norgemus__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ