Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Odwiedziliśmy Litwę.

^Norgemus__STARE

Odwiedziliœmy Litwę.

Post autor: ^Norgemus__STARE » 03 maja 2016, 18:36

Właśnie dojechaliśmy cało i szczęśliwie. Dzięki wszystkim uczestnikom wyjazdu za jak zawsze wspaniałą atmosferę. Postaram się jak najszybciej umieścić notatkę w klubowych wydarzeniach.
Do zobaczenia wkrótce.


^Grum__STARE

RE: Odwiedziliœmy Litwę.

Post autor: ^Grum__STARE » 03 maja 2016, 20:23

Spora część ekipy z okolic Trójmiasta też szczęśliwie już w domu. Wiem o Joli, Jachu, Zqubańcu i nas...

Dziękujemy za wesołe wieczory, odświeżane dowcipy, gorąc w saunie, dawkę leczniczą alkoholu, ciszę nocną, wyrozumiałość dla chrapiących, sprawną jazdę w grupie po handlowych centrach i chwile ekstremalnych doznań na drodze.

Grum i Mariola


pawelprzybysz__STARE

RE: Odwiedziliœmy Litwę.

Post autor: pawelprzybysz__STARE » 03 maja 2016, 20:30

Podróżować z Wami to sama przyjemność. Czy słońce czy deszcz, nawet przenikliwe czasami zimno z Wami nie straszne.Andrzej bardzo dziękujemy a Kęstutis z żoną niezastapieni i w sercach Naszych na pewno na zawsze. Paweł i Kasia rad1 rad1 rad1 rad1 rad1

(2016-05-03 20:31:36) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 03 maja 2016, 20:31 przez pawelprzybysz__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

imola.i.inne__STARE

RE: Odwiedziliœmy Litwę.

Post autor: imola.i.inne__STARE » 04 maja 2016, 00:01

nasi gospodarze ugościli nas po królewsku . wielkie dzieki i Aciu.


jol225__STARE

RE: Odwiedziliœmy Litwę.

Post autor: jol225__STARE » 04 maja 2016, 07:36

Również szczęśliwie dojechałam. Było wspaniale i sympatycznie rad13 Pozdrawiam



zqubaniec__STARE

RE: Odwiedziliœmy Litwę.

Post autor: zqubaniec__STARE » 04 maja 2016, 21:12

Zaprawdę zacny wyjazd i spotkanie. Humory dopisywały w każdych warunkach pogodowych. Gospodarze spisali się znakomicie.
Dziękuję wszystkim a zwłaszcza prezesowi i Jankowi za późniejszą pomoc.


^jachu__STARE

RE: Odwiedziliœmy Litwę.

Post autor: ^jachu__STARE » 05 maja 2016, 09:53

To był dobry czas. Droga nr 651 Sejny-Gołdap (prawie Litwa zważywszy na nazwy miejscowości Szypliszki-Wiżajny-Lenkupie-Żytkiejmy) to jedna z najpiękniejszych moto-tras w PL. Odliczam dni do kolejnego spotkania...


^Grum__STARE

RE: Odwiedziliœmy Litwę.

Post autor: ^Grum__STARE » 07 maja 2016, 22:44

Hey, doczyściliście motocykle!!?

My jechaliśmy po tym mokrym tłuczniu dwa razy. Drugi raz z górki było gorzej...
Dziś zdrapywałem te grudy, a i tak sporo zostało, masakra...


^Norgemus__STARE

RE: Odwiedziliœmy Litwę.

Post autor: ^Norgemus__STARE » 07 maja 2016, 23:09

W końcu to pamiątka. Postanowiłem wyczyścić tylko 90%. Dobrze bierze to spray do czyszczenia zacisków hamulcowych.



ODPOWIEDZ