Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Taka ładna pogoda w Święta...

^Fresu__STARE

Taka ładna pogoda w Œwięta...

Post autor: ^Fresu__STARE » 23 gru 2015, 12:21

Jeżeli w Święta będzie taka ładna pogoda jak teraz za oknem (ciepło, sucho i słonecznie) - a zapowiadają,że będzie - to może w ramach odreagowania po świątecznym żarciu, ktoś byłby chętny na rundę motocyklową dookoła Zegrza np. w niedzielę 27.12 rano np. ok. 10:00? Jeżeli ktoś byłby chętny, to proszę o sygnał, co by potem nie było znowu pretensji smiech6 że nie poczekałem.

A przy okazji, chciałem Wszystkim Wam złożyć serdeczne życzenia radosnych Świąt Bożego Narodzenia i samych sukcesów w Nowym Roku. rad13


^Grum__STARE

RE: Taka ładna pogoda w Œwięta...

Post autor: ^Grum__STARE » 23 gru 2015, 12:34

Również wesołych świąt.
Zdrowia,żeby się ta jazda na nim nie odbiła...

Alleluja i do przodu !!


zqubaniec__STARE

RE: Taka ładna pogoda w Œwięta...

Post autor: zqubaniec__STARE » 23 gru 2015, 17:19

No tak, u nas, na dalekiej północy zgoła inna aura rad13


~VelGut__STARE

RE: Taka ładna pogoda w Œwięta...

Post autor: ~VelGut__STARE » 23 gru 2015, 22:48

A jak będzie ciepło i będzie siąpił deszczyk to nie pojadziem? Ja chętnie i w dżdżu rad13


~VelGut__STARE

RE: Taka ładna pogoda w Œwięta...

Post autor: ~VelGut__STARE » 24 gru 2015, 01:39

No i oczywiście Najlepszego całemu Szanownemu Towarzystwu rad13 Radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych wśród najbliższych. W Nowym Roku zaś, tysięcy bezawaryjnych (adam_r100gs, nie gniewaj się) smiech6 kilometrów z uśmiechem na paszczach rad13


^Fresu__STARE

RE: Taka ładna pogoda w Œwięta...

Post autor: ^Fresu__STARE » 26 gru 2015, 23:44

Jeżeli jutro (a faktycznie dzisiaj) będzie sucho, to planuję o 10-tej wylądować na kawie w MacDonaldzie na wylocie z Nieporętu (przy południowym brzegu Zegrza), a potem polecę do Rynii wschodnim brzegiem Zalewu - bo dawno tam się nie kręciłem. Jeżeli nie będzie innych propozycji, to wracam do Warszawy przez Radzymin Wołomin Sulejówek. Zapraszam.

Edit: W razie czego mój kom 606-484-737.

(2015-12-27 08:26:19) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 27 gru 2015, 07:26 przez ^Fresu__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

^Fresu__STARE

RE: Taka ładna pogoda w Œwięta...

Post autor: ^Fresu__STARE » 27 gru 2015, 11:45

Dziś nabite 85 km - zgodnie z planem:
https://goo.gl/maps/VayexKyBAXt
Zaliczona kawka z szarlotką nad Zegrzem, pusto na drogach, może jezdnie trochę mokre, ale bez deszczu ani mżawki - było fajnie. smiech1

(2015-12-27 12:46:37) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 27 gru 2015, 11:46 przez ^Fresu__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

~VelGut__STARE

RE: Taka ładna pogoda w Œwięta...

Post autor: ~VelGut__STARE » 27 gru 2015, 19:55

Tak trzymać Pawle rad13 Szkoda mi, ale musiałem być na polach Przasnyskich.


ODPOWIEDZ