Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

MANDELLO

^mruk__STARE

MANDELLO

Post autor: ^mruk__STARE » 25 kwie 2013, 09:39

Kochani Guzziści,
Ponieważ nie wszyscy śledzą zmiany na stronie POLMOTOR-u, chciałem w tym miejscu zaprosić Was na wspólną wycieczkę do Mandello. rad1 Wyruszamy 26 maja rano aby kręcąc się trochę po austryiackich Alpach 28 maja przybyć do Mandello del Lario. 29 maja mamy umówione zwiedzanie fabryki i prawdopodobnie, że obiadek w messie dla pracowników. Możliwe także, że z pracownikiem fabryki polatamy po trasach tylko mu znanych, gdzie testują gutki.30 zostajemy i sami latamy tu i tam. Od 31 odwrót przez Dolomity, tak aby 02 czerwca dotrzeć do domów. Zapraszamy Wszystkich guzzistów. Jedyny warunek uczestnictwa to posiadanie sprawnego motocykla Moto Guzzi. Ponieważ ilość uczestników muszę potwierdzić w MG,osoby zainteresowane proszę o pilny kontakt telefoniczne-603 785 860 rad1

(2013-04-26 11:18:16) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2013, 11:18 przez ^mruk__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

Andy3miasto__STARE

RE: MANDELLO

Post autor: Andy3miasto__STARE » 26 kwie 2013, 21:06

Hej,
wygląda na super wycieczke, piszę się rad13
Pozdrawiam



^mruk__STARE

RE: MANDELLO

Post autor: ^mruk__STARE » 27 kwie 2013, 10:06

Ja też się już zapisałem, ale jeszcze nie wiem czy urlop dostanę smiech1 smiech1


^alek__STARE

RE: MANDELLO

Post autor: ^alek__STARE » 27 kwie 2013, 18:29

idź na L4, moze szef i Zus sie nie dowie rad13



^mruk__STARE

RE: MANDELLO

Post autor: ^mruk__STARE » 06 maja 2013, 09:10

Wszystkich chętnych na wyjazd zapraszamy do Polmotoru na Kaczeńca w dniu 10.05 (piątek)o godzinie 18 tej.
Chcemy porozmawiać o planowanych trasach i noclegach. Oczywiście obecność nie obowiązkowa ale mile widziana rad1


^mruk__STARE

RE: MANDELLO

Post autor: ^mruk__STARE » 02 cze 2013, 18:00

Wszystkim, którzy pomimo zapowiedzi pogodowych, wyruszyli na trasę i szczęśliwie z niej wrócili, stokrotne dzięki za wspaniałe towarzystwo skoczek2 skoczek2 skoczek2


^alek__STARE

RE: MANDELLO

Post autor: ^alek__STARE » 02 cze 2013, 22:41

I ja dzięki wszystkim. Wyjazd był genijalny! smiech2 smiech2 smiech2


~VelGut__STARE

RE: MANDELLO

Post autor: ~VelGut__STARE » 03 cze 2013, 00:39

Deszcze, słota i tęsknota.
Nie wypadało rejterować, ale ruszając do Mandello wydawało mi się, że tak będzie smut8
A tu, surprise rad13
W znakomitej kompaniji i przy świetnej pogodzie, przejechane Dolomity od Tarvisio do Livigno. Widoki, jedzenie, wino i kawa po drodze, i w "klimatycznym" miejscu kwaterowania u bram fabryki.
Nawet powrotne 300 czy 500 km w rzęsistym (austriacko-pruskim) deszczu, nie zagłuszy mych pomruków (bez urazy Michale) zadowolenia i satysfakcji rad13
Dziękuję Panowie, było super rad13
W Waszym towarzystwie, nawet moją "pierdziawką", choćby i na kraniec świata -smiech6


~VelGut__STARE

RE: MANDELLO

Post autor: ~VelGut__STARE » 03 cze 2013, 01:06

Oczywiście powinno być tak:
Moją "pierdziawką", w Waszym towarzystwie, choćby i na kraniec świata -rad13


ODPOWIEDZ