Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Otwarcie sezonu 2013 w OWW Vantur

^Norgemus__STARE

RE: Otwarcie sezonu 2013 w OWW Vantur

Post autor: ^Norgemus__STARE » 11 kwie 2013, 16:44

Brawo Filip!!!!!!



^marekada__STARE

RE: Otwarcie sezonu 2013 w OWW Vantur

Post autor: ^marekada__STARE » 12 kwie 2013, 12:22

drobna korekta czasoprzestrzeni:

Filip zorganizował zwiedzanie na 11:00. z ośrodka do elektrowni jest 5 minut jazdy


^Juzek_MG__STARE

RE: Otwarcie sezonu 2013 w OWW Vantur

Post autor: ^Juzek_MG__STARE » 14 kwie 2013, 19:53

Sezon wreszcie otwarty rad13 Dzięki wszystkim za przyjazd. Mam nadzieję, że wszyscy wrócili szczęśliwie do domów. Jak na mało sprzyjającą aurę (u mnie śnieg spod garażu odpuścił dopiero dwa dni przed wyjazdem) frekwencja dopisała. Szkoda, że kolegów z Lublina tak zasypało, że nawet najwięksi twardziele nie dojechali rad13. Mam nadzieję, że pogoda nam od jutra będzie wynagradzać zaległości i będziemy się częściej spotykać na różnych wyjazdach klubowych i nie tylko. Mam nadzieję również że na głównym naszym Zlocie spotkamy się wszyscy a aura będzie wspaniała rad13
Pozdrawiam
Juzek
PS. Dzięki Marek za pomoc w organizacji rad13


^marekada__STARE

RE: Otwarcie sezonu 2013 w OWW Vantur

Post autor: ^marekada__STARE » 14 kwie 2013, 21:41

no i wielkie dzięki należą się naszym "tureckim" koleżankom i kolegom: Filipowi, Emilce, Pawłowi i Andrzejowi za część kulturalno-oświatową rad13 , pomoc w sprawach nagłych i najzwyklejsze, fajne towarzystwo.


^ryho__STARE

RE: Otwarcie sezonu 2013 w OWW Vantur

Post autor: ^ryho__STARE » 14 kwie 2013, 22:08

AMEN



ODPOWIEDZ