Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Warszawska Noc Muzeów

^Juzek_MG__STARE

Warszawska Noc Muzeów

Post autor: ^Juzek_MG__STARE » 17 maja 2012, 15:36

Wszyscy posiadacze motonów naszej zacnej marki z okolic Wa-wy uprasza się o przybycie (oczywiście na motonach) 19 maja (sobota) na godzinę 20:00 na ulicę Mazowiecką 11a pod Dom Artysty Plastyka z racji pierwszego przystanku na Warszawskiej Nocy Muzeów. Będziemy kwestować na dodatkowe fanty na Dzień Dziecka dla naszych podopiecznych z Centrum Zdrowia Dziecka.


zx_space__STARE

RE: Warszawska Noc Muzeów

Post autor: zx_space__STARE » 17 maja 2012, 18:46

Sporo tych imprez jednego dnia ale jest przynajmniej wybór. My ruszamy do Lublina na imprezę Super-Veteran


misiowyEV__STARE

RE: Warszawska Noc Muzeów

Post autor: misiowyEV__STARE » 18 maja 2012, 08:32

Ja też SuperVeteran Lublin to było umówione i ustalone wcześniej,
człowiek nie da się rozdwoić szok3

zx_space napisaďż˝/a:
Ktos pisze: Sporo tych imprez jednego dnia ale jest
przynajmniej wybór. My ruszamy do Lublina na
imprezę
> Thread.html" target="_blank">Super-Veteran



^Zibi__STARE

RE: Warszawska Noc Muzeów

Post autor: ^Zibi__STARE » 18 maja 2012, 09:14

Klonowanie to przyszłość - jestem na komunii na Dolnym Śląsku w tym czasie...


^Fresu__STARE

RE: Warszawska Noc Muzeów

Post autor: ^Fresu__STARE » 19 maja 2012, 09:58

Mam tylko pytanie a propos kwestowania: czy mamy pozwolenie na publiczną zbiórkę pieniędzy? Moja żona, która jest radcą prawnym zadała mi to pytanie, zwracając uwagę że może się nas czepiać policja i skarbówka, jeżeli nie będziemy mieli takiej bumagi.

Tutaj podstawa prawna:
http://www.msw.gov.pl/portal/pl/88/265/

(2012-05-19 11:06:08) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 19 maja 2012, 11:06 przez ^Fresu__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ