Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Pomorsko-Kujawske MG do Mandell del Lario

Andy3miasto__STARE

Pomorsko-Kujawske MG do Mandell del Lario

Post autor: Andy3miasto__STARE » 15 cze 2011, 23:04

Witam,
czy ktos z naszego grona poważnie planuje wyjazd na rocznicowy zloto do słonecznych Włoch ?
Szczerze mowiąc ja tez nie bardzo wiem czy zdecyduję się na ten wyjazd ale jest to mozliwe.
Trzeba by jedynie wcześniej podjąć decyzje i rozpocząc przygotowania rad13 Podobno z noclegami jest juz "kicha" ale .........
Co Wy na to ?
Pozdrawiam


saxon_gd__STARE

RE: Pomorsko-Kujawske MG do Mandell del Lario

Post autor: saxon_gd__STARE » 16 cze 2011, 19:46

No to ja tak jak Ty Andrew... Nie chcem ale muszem rad13 jakby się zebrała fajna ekipa to sympatyczny wyjazd się zapowiada. Tyle, że przydałaby się jakaś karoca coby namioty było gdzie wrzucić...
Generalnie jestem na tak!!!


kowalskirajd__STARE

RE: Pomorsko-Kujawske MG do Mandell del Lario

Post autor: kowalskirajd__STARE » 17 cze 2011, 07:35

witam,ja mam poważny zamiar jechać ,noclegi jeszcze można rezerwować 0d 218zł/os. w motel/pensjonat ze śniadaniem ale chyba namiot też wystarczy.Trzeba się spotkać i pogadać.Jak się jechało ze Zlotu ? Ja przejechałem 406km i droga była super.Pozdrawiam Adam.


Andy3miasto__STARE

RE: Pomorsko-Kujawske MG do Mandell del Lario

Post autor: Andy3miasto__STARE » 14 lip 2011, 14:23

Czesc,
ja wlasnie sie zarejestrowalem, kwatere tez mam :0 a ja z wami Pomorskie MG ? rad13


ODPOWIEDZ