Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Spotkanie motocyklowe "u chmiela"

achmielu__STARE

Spotkanie motocyklowe "u chmiela"

Post autor: achmielu__STARE » 07 cze 2011, 14:54

Miejsce spotkania, to Kuchary Borowe gm. Rychwał, ręczniki warto mieć swoje. Pozdrawiam.


Witam! Wiem, że większość Guzzich zajęta jest przygotowaniem do zlotu, ale postanowiłem oficjalnie się przypomnieć. Tradycyjnie tradycyjnej tradycji po raz czwarty(Marek, to chyba lepiej wymyśli) ma się stać zadość. W dniach 19-21 sierpnia na gościnnej ziemi konińskiej, będziemy mieli okazję spotkać się. Zarezerwowałem już noclegi - agroturystyka. Pokoje czteroosobowe oraz jedna wieloosobowa sala. Około 30 miejsc. W razie większego zainteresowania możliwe noclegi we własnych namiotach. Proszę osoby zainteresowane o kontakt ze mną i wstępną rezerwację. Koszt imprezy z piątkową kolacją, sobotnim śniadaniem, obiadem w trasie, grillem sobotnim i śniadaniem w niedzielę, do tego bilety wstępu, beczka piwa itd... wyniesie około 130zł w zależności jaką liczną grupą będziemy(w namiocie nieco taniej).
Jako jedna z atrakcji jest "rura", niestety bez tancerki i/lub tancerza - ale takowa rura będzie tam spokojnie stała. Można się będzie o nią np. oprzeć. smiech3
Na zlot niestety, znów nie mogę jechać, ale w moje okolice tradycyjnie po wielkopolsku z otwartymi ramionami zapraszam.
tel. 602611369.
P.S.
Mówią, że Wielkopolanie, to sknery...gdzie i kto..się pytam??? My nawet zostawiamy trochę miejsca w szklance herbaty, żeby posłodzić.
Pozdrawiam Arek.

(2011-07-13 19:59:12) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 13 lip 2011, 19:59 przez achmielu__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

^marekada__STARE

RE: Spotkanie motocyklowe "u chmiela"

Post autor: ^marekada__STARE » 07 cze 2011, 16:46

Chmielu, aniele, napisałbyś chociaż gdzie to ma bvyć, bo Wielkopolska to kraina duża... smiech3


achmielu__STARE

RE: Spotkanie motocyklowe "u chmiela"

Post autor: achmielu__STARE » 07 cze 2011, 17:05

Noclegi w gminie Rychwał. Co do reszty sprecyzuję później, ale zdaj się na mnie. diab8


pawelprzybysz__STARE

RE: Spotkanie motocyklowe "u chmiela"

Post autor: pawelprzybysz__STARE » 08 cze 2011, 09:59

My z Golubia i okolic już się powoli pakujemy.Pozdrawiam Paweł

(2011-06-08 09:59:31) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 08 cze 2011, 09:59 przez pawelprzybysz__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

~Norgemus__STARE

RE: Spotkanie motocyklowe "u chmiela"

Post autor: ~Norgemus__STARE » 08 cze 2011, 17:55

A ręczniki będą?


^tomek54__STARE

RE: Spotkanie motocyklowe "u chmiela"

Post autor: ^tomek54__STARE » 08 cze 2011, 22:22

Obecny rad1 rad1 rad1


achmielu__STARE

RE: Spotkanie motocyklowe "u chmiela"

Post autor: achmielu__STARE » 16 cze 2011, 19:51

Miejsce spotkania, to Kuchary Borowe gm. Rychwał, ręczniki warto mieć swoje. Pozdrawiam.


achmielu__STARE

RE: Spotkanie motocyklowe "u chmiela"

Post autor: achmielu__STARE » 13 lip 2011, 00:43

Szanowni Guzziści! Osoby chętne na spotkanie organizowane przeze mnie, proszę o rezerwację według podanego wcześniej "rytuału". Są jeszcze miejsca, ale do końca lipca muszę zamknąć listę(liczba miejsc, niestety ograniczona). W razie pytań proszę dzwonić 602611369. Kolegom, którzy wpł... zal... dziękuję za szybką rezerwację. Pozdrawiam Arek.


achmielu__STARE

RE: Spotkanie motocyklowe "u chmiela"

Post autor: achmielu__STARE » 31 lip 2011, 19:01

W związku z tym, iż koniec miesiąca, a do spotkania niespełna trzy tygodnie, pragnę przedstawić ogólnie program. Jest jeszcze kilka miejsc. Chętnych proszę o kontakt telefoniczny: 602611369.

W piątek o godz. 18.00 gorące powitanie, kolacja, zakwaterowanie.

W sobotę: śniadanie o 9.30 i wyjazd.
W tym dniu dotrzemy do Pyzdr, Ciążenia
i Lądu. W trasie, zatrzymamy się na obiad.
Wieczorem grillowanie i piwkowanie, koncert wiolonczelowy, a dla osób, które chcą zwiedzić okolicę z siedzenia pojazdu ciągniętego przez dorodne konie, będzie taka możliwość itd..

W niedzielę o 10tej, po śniadaniu Msza św. i niestety do domku. Wszystko to w cenie. Pozdrawiam i jeszcze raz przypominam, są wolne miejsca.
P.S.
Miejsce zakwaterowania: agroturystyka w Kucharach Borowych w gminie Rychwał. Od autostrady A2 około 15km(zjazd do Konina, Kalisza) Niedaleko droga krajowa nr 25.Będę czuwał przy telefonie.

(2011-07-31 19:07:54) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 31 lip 2011, 19:07 przez achmielu__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

imola.i.inne__STARE

RE: Spotkanie motocyklowe "u chmiela"

Post autor: imola.i.inne__STARE » 04 sie 2011, 22:51

Będę we trzech.na dwu czterosuwach


ODPOWIEDZ