Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Buon Giorno Guzzi, Buon Giorno Birra

^mruk__STARE

Buon Giorno Guzzi, Buon Giorno Birra

Post autor: ^mruk__STARE » 16 kwie 2010, 13:43

Kolezanki i koledzy, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, chcialem zaprosić na pierwszą edycję przejaszczki motocyklowej organizowanej przez POLMOTOR pod roboczym tytułem " Buon Giorno Guzzi " Termin który podawaliśmy już na naszej stronie to przyszła sobota tj: 24.04. Temat tej wiadomości jest nie przypadkowy. Jako atrakcję pierwszego wyjazdu wybraliśmy zwiedzanie browaru w Warce. Ponieważ wstępnie nie jestem w stanie określić ilość chętnych, a wymaga tego ode mnie przedstawicielka browaru, prosiłbym o zglaszanie chęci udziału pod numerem telefonu 0603 785 860, lub tutaj na forumie.
Zbiórka o godzinie 9.00 w POLMOTORZE.


witokret__STARE

RE: Buon Giorno Guzzi, Buon Giorno Birra

Post autor: witokret__STARE » 19 kwie 2010, 15:41

Mruku, a nie-gutki mogą się z Wami zabrać ??? rad13


^mruk__STARE

RE: Buon Giorno Guzzi, Buon Giorno Birra

Post autor: ^mruk__STARE » 19 kwie 2010, 15:58

toż pisząc Koleżanki Was także miałem na myśli rad1


witokret__STARE

RE: Buon Giorno Guzzi, Buon Giorno Birra

Post autor: witokret__STARE » 19 kwie 2010, 16:08

smiech1 nno to koleżanki się jak najbardziej piszą smiech3 - tym bardziej, że to ich ulubione piffko smiech6


^mruk__STARE

RE: Buon Giorno Guzzi, Buon Giorno Birra

Post autor: ^mruk__STARE » 20 kwie 2010, 08:06

No to super, biorąc pod uwagę ilość innych wpisów będzie to imprezka good morning Hary smiech3


witokret__STARE

RE: Buon Giorno Guzzi, Buon Giorno Birra

Post autor: witokret__STARE » 20 kwie 2010, 12:27

O! I prawidłowo smiech1


witokret__STARE

RE: Buon Giorno Guzzi, Buon Giorno Birra

Post autor: witokret__STARE » 22 kwie 2010, 18:39

Halo, halo... i co z tą sobotą - są jacyś chętni ??? rad3


^mruk__STARE

RE: Buon Giorno Guzzi, Buon Giorno Birra

Post autor: ^mruk__STARE » 22 kwie 2010, 18:51

ja i Jacek i Sawik i jeszcze kilka wspaniałych osób, więc śmiało zapraszamy rad1


^mruk__STARE

RE: Buon Giorno Guzzi, Buon Giorno Birra

Post autor: ^mruk__STARE » 24 kwie 2010, 15:11

No i po Buonie placz1 placz1 placz1 pogoda dopisała humory i motory tyż. Do następnego razu rad1 rad1 rad1


^mruk__STARE

RE: Buon Giorno Guzzi, Buon Giorno Birra

Post autor: ^mruk__STARE » 12 maja 2010, 14:04

Wszystkich wspaniałych uczestnikow poprzedniej edycji, oraz nowych śmiałkow chciałem zaprosić na kolejną wycieczkę 22- go maja. W planach mamy spalenie ogniska wna Zamku w Liwiu. Wszystkich chętnych zapraszamy. Zbiórka w salonie POLMOTOR-u na Kaczeńca 4/6 o godzinie 9.00
DO ZO !!! rad3


ODPOWIEDZ