Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Rozpoczęcie sezonu 2010

^marekada__STARE

Rozpoczęcie sezonu 2010

Post autor: ^marekada__STARE » 20 sty 2010, 07:53

Panie i panowie, lejdis end dżentelmen,damy i gaspada

decyzje zapadły. oficjalne rozpoczęcie sezonu motocyklowego 2010 przez polskich Guzzistów nastąpi 10 kwietnia w Łęczycy. plan zajęć ustalimy sobie trochę później, natomiast z rzeczy istotnych mamy już zarezerwowany nocleg w zajeździe Zatoka, tj. 30 łóżek, 45 złociszy ze śniadaniem za nocleg, pokoje 2-osobowe z węzłem sanitarnym. zdaję sobie sprawę,że jest dość wcześnie ale wstępne sygnały nt. obecności bądź nie będą mile widziane.


Ted850__STARE

RE: Rozpoczęcie sezonu 2010

Post autor: Ted850__STARE » 20 sty 2010, 12:58

Ja się wstępnie wpisuje na listę smiech6


^tomek54__STARE

RE: Rozpoczęcie sezonu 2010

Post autor: ^tomek54__STARE » 23 sty 2010, 12:59

Marek,

ja oczywiście też rad1 rad1 rad1

Pozdrawiam


^mruk__STARE

RE: Rozpoczęcie sezonu 2010

Post autor: ^mruk__STARE » 23 sty 2010, 15:35

no i ja na pewno będe bo siedzibe boruty już dawno miałem odwiedzić diab9 bo nie raz mnie zapraszał smiech3 smiech3 smiech3


~brefka__STARE

RE: Rozpoczęcie sezonu 2010

Post autor: ~brefka__STARE » 19 lut 2010, 17:17

no i ja BORUTA się piszę Wać Panowie!!!


^mruk__STARE

RE: Rozpoczęcie sezonu 2010

Post autor: ^mruk__STARE » 19 lut 2010, 21:00

Fajnie, że gospodarz też będzie smiech3 smiech3 smiech3


beznika__STARE

RE: Rozpoczęcie sezonu 2010

Post autor: beznika__STARE » 01 mar 2010, 14:09

A czy te party to tylko dla klubowiczów z legitką , czy też wystarczy że lubimy, doceniamy i dosiadamy Moto Guzzi???? rad2


kikk__STARE

RE: Rozpoczęcie sezonu 2010

Post autor: kikk__STARE » 01 mar 2010, 16:23

Choć już to mówiłem, to teraz na piśmie: ja też stanowczo jadę. Niniejszym chciałem zaklepać dwa miejsca.

W miarę przytomny motocyklista smiech7


^marekada__STARE

RE: Rozpoczęcie sezonu 2010

Post autor: ^marekada__STARE » 11 mar 2010, 08:17

Koleżanki i koledzy,

10 kwietnia już niedługo, czas zatem na "ogarnięcie" tematu naszego spotkania.
Zaproponowaliśmy, żeby tegoroczny sezon otworzyć gdzieś w miarę w środku Polski i padło na:
- Łęczyca; ta położona przy drodze A1/E75, pomiędzy Łodzią i Krośniewicami gdyby ktoś chciał się koniecznie zgubić,
• spotykamy się ok. południa na rynku; wjazd jest dozwolony, brak zakazów,
• w części edukacyjnej mamy możliwość zwiedzenia:
o zamku z czasów Kazimierza Wielkiego,
o więzienia; do niedawna jeszcze czynnego, zlokalizowanego w podominikańskim klasztorze, "bohatera" Vabank-u i Vabank-u2,
o romańskiej archikolegiaty w Tumie
( na terenie zamku jest mała knajpka, więc i posilić się będzie można)

• możemy wybrać się do Uniejowa, do gorących źródeł i popływać sobie na świeżym powietrzu.
• nocleg z soboty na niedzielę w zajeździe "Zatoka", kilka kilometrów od Łęczycy w kierunku Łodzi; koszt noclegu ze śniadaniem w pokoju 2-osobowym z węzłem sanitarnym 45 zł.

Poczyniłem już pewne kroki w temacie-poniżej treść maila, jaki otrzymałem od jednego z mieszkańców Łęczycy, który z grupą zapaleńców promuje miasto i jego zabytki:

"Zgodnie z rozmową telefoniczną i z Pana informacją bardzo mi miło, że na rozpoczęcie Waszego sezonu została wybrana Łęczyca. Oczywiście do
zrealizowania są Pana propozycje. Proponuję rozpocząć od dawnego więzienia, gdzie można zaparkować motocykle. Zwiedzanie z przewodnikiem(specjalista z branży więziennej min.40 minut. Opłata za przewodnika 45 zł i to jest cały koszt za ten obiekt. Możemy też przygotować na A4 sympatyczną wypiskę z Zakładu Karnego dla każdego z uczestników. Bardzo sympatyczna, klimatyczna pamiątka w cenie 5 zł szt. Zamek to koszt 7 zł bilet i w tym mogę załatwić oprowadzanie. Koniecznie trzeba dojechać do Tumu i tu ksiądz cieszy się z
każdej, symbolicznej ofiary. Po potwierdzeniu przyjazdu muszę tylko umówić godzinę zwiedzania kolegiaty.
z turystycznym pozdrowieniem Jacek Ziółkowski"

Myślę, że jak na początek wrażeń wystarczy i wieczorem z miłą chęcią zasiądziemy do schłodzonego ...* (* tu wstaw nazwę swojego ulubionego trunku).

Pozdr/m



~Norgemus__STARE

RE: Rozpoczęcie sezonu 2010

Post autor: ~Norgemus__STARE » 11 mar 2010, 18:13

Plan super, już nie mogę się doczekać.Około południa brzmi dla mnie jak między 12.15 a 12.45. rad2 rad2 rad2


ODPOWIEDZ