Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Rozpoczęcie sezonu 2010

~Norgemus__STARE

RE: Rozpoczęcie sezonu 2010

Post autor: ~Norgemus__STARE » 12 kwie 2010, 19:52

Byliśmy w trasie od 7-8.00 rano odłączeni od mediów i tego co aktualnie włśnie za sprawą mediów jest obecne wszędzie.Cały dzień upłyną w terenie, a radość spotkania i jazdy nie dopuszczała do nas żąłoby, która pojawia się w miarę upływu czasu.Słowo zabawa używane powyżej będzie zrozumiane opatrznie przez każdego, kto z nami nie był i nic na to nie poradzimy.
PS.nie potrzeba tyle wykrzykników,szkoda nerwów.


~Norgemus__STARE

RE: Rozpoczęcie sezonu 2010

Post autor: ~Norgemus__STARE » 12 kwie 2010, 19:54

Miałem na myśli znaki zapytania, tylko ręka mi się omsknęła.Sorki.


kikk__STARE

RE: Rozpoczęcie sezonu 2010

Post autor: kikk__STARE » 12 kwie 2010, 20:11

Podpisuję się pod tym co napisał Norgemus. Tragedia jaka się wydarzyła przerosła wszelkie wyobrażenia i nawet scenariusze filmów katastroficznych. Nic tak okropnego i na taką skalę w tak krótkim czasie nie zdarzyło się w historii Polski od czasów drugiej wojny. Trudno było to wszystko przyjąć do wiadomości i tak do końca zdać sobie z tego sprawę tylko dlatego, że mówili o tym w telewizji. Myślę, że to trochę tak jak z wiadomościami z 11 września - po prostu nie można było w to uwierzyć. Myślę, że spotkanie w gronie znajomych inteligentnych ludzi i rozmowa z nimi na temat tego co się stało oraz wspólna refleksja, to nie grzech. Wręcz przeciwnie, bo w jakim innym gronie można by było przeżywać to wydarzenie lepiej, czy bardziej dogłębnie.
Pozdrawiam wszystkich, a tym, z którymi spędziłem czas w Łęczycy serdecznie dziękuję za wspaniałe towarzystwo.


imola.i.inne__STARE

RE: Rozpoczęcie sezonu 2010

Post autor: imola.i.inne__STARE » 12 kwie 2010, 22:25

NIe wiem czy jest pomiędzy nami ;osadzający ;i jak to się fachowo nazywa ale .Z wyroku Marka odsiedziałem na stojąco pod celą tak jak inni i nawet jestem zadowolony ,niczego gwożdzmi mi nie przybito i też jestem zadowolony .Po drodze było 4stC.wiało i padało ,ale jestem zadowolony ,tekstylia przetestowane na + .Musiałem wracać w sobote ale widziałem drogowskaz na Piątek więc jestem ... .Dzięki Marek ,chętnie zostane recydywistą z Twojego wyroku .No i jak to zbączenie
się fachowo nazywa ?


imola.i.inne__STARE

RE: Rozpoczęcie sezonu 2010

Post autor: imola.i.inne__STARE » 12 kwie 2010, 22:40

Spraw politycznych ,gospodarczych ,czy wreszcie rodzinnych bym nie mieszał do wątków forum .W Łęczycy mieliśmy świadomość sytuacji i zachowanie było GODNE .


^cezaryV11__STARE

RE: Rozpoczęcie sezonu 2010

Post autor: ^cezaryV11__STARE » 13 kwie 2010, 00:04

Irek..słusznie..prokuratorom, sędziom i strażnikom myśli..i wieziennym...mówimy stanowcze nie..na forum..
w imieniu recydywistów z podgrupy "R 2 Z" Zakładu karnego w Łęczycy


^marekada__STARE

RE: Rozpoczęcie sezonu 2010

Post autor: ^marekada__STARE » 13 kwie 2010, 08:44

panowie.nie warto. bigoteria ma swoje "prawa" i cokolwiek by tu nie zostało napisane, to i tak zostaniemy odsądzeni od czci i wiary...


dera__STARE

RE: Rozpoczęcie sezonu 2010

Post autor: dera__STARE » 19 kwie 2010, 23:38

Ahoj Guzziści co byli w Łęczycy i nie tylko!

Na stronie klubowej zamieściłem foty i relację (autorstwa Marka-Ada) z łęczyckiego rozpoczęcia sezonu. Miłego oglądania/wspominania rad13

Dla leniwych link: http://www.guzziclub.pl/files/bylo_leczyca_2010_04.php

(2010-04-19 23:40:57) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2010, 23:40 przez dera__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ