Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Zamontowałem kuferki boczne HEPCO z mocowaniem C-bow kożystał ktoś z takiego rozwiązania?

ManiuGUZZI
Posty: 35
Rejestracja: 18 mar 2018, 23:32

Zamontowałem kuferki boczne HEPCO z mocowaniem C-bow kożystał ktoś z takiego rozwiązania?

Post autor: ManiuGUZZI » 27 mar 2024, 15:47

Witam dołożyłem sobie poza dużym centralnym GIVI 56l dwa małe boczne kuferki HEPCO nie chciałem dużych stelaży więc wybrałem rozwiązanie z mocowanie C-BOW. Czy ktoś z was też jeździ z takimi stelażami? i z jakimi modelami kuferków??
Wyszło jak widać na foto sami oceńcie czy wygląda to znośnie??
Jedyne co mogłoby być lepiej to mogłyby być troszkę bliżej stelaże ramy ale nie wszystko może konstrukcyjnie się dało więc wyszło jak widać ;-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
kowaskirajd
Posty: 85
Rejestracja: 03 lut 2018, 15:04
Podziękował: 31 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Zamontowałem kuferki boczne HEPCO z mocowaniem C-bow kożystał ktoś z takiego rozwiązania?

Post autor: kowaskirajd » 27 mar 2024, 18:29

Wygląda od tyłu szerzej niż z kuframi 40l te stelaże bardzo idą na boki.Pozdrawiam.
Była Nevada 750 ,Breva 1100 ,teraz jest V 7 lll Rough

ManiuGUZZI
Posty: 35
Rejestracja: 18 mar 2018, 23:32

Re: Zamontowałem kuferki boczne HEPCO z mocowaniem C-bow kożystał ktoś z takiego rozwiązania?

Post autor: ManiuGUZZI » 27 mar 2024, 22:10

Może tak wygląda ale jest wąsko jak się siedzi i same kufry są małe przez to tak się wydaje ;-) Najlepiej jakby ktoś zmierzył ile jest z kuframi 40l szerokości między nimi na moto ;-)

ODPOWIEDZ