Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Nevada 750 - regulacja.

Marion
Posty: 8
Rejestracja: 18 maja 2021, 16:41
Podziękował: 8 razy

Nevada 750 - regulacja.

Post autor: Marion » 03 kwie 2023, 16:19

Koledzy - czy ktoś mógł by mi polecić jakiś sprawdzony warsztat w Radomiu i okolicach (do 50km) w którym jest ktoś kto ma pojęcie o MG? Mam problem z ustawieniem gaźników. Motocykl pięknie odpala "na ssaniu" obroty po rozgrzaniu stabilizują się na poziomie do 1000 i jak odejmuję "ssanie" motocykl gaśnie. Nie wiem czy sam sobie poradzę ale może ktoś ma jakieś dobre rady?

Awatar użytkownika
adamigo
Posty: 1370
Rejestracja: 01 lut 2018, 20:15
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 68 razy

Re: Nevada 750 - regulacja.

Post autor: adamigo » 03 kwie 2023, 19:39

Kolego, bez paniki. Pali, znaczy będzie żył. Srubokręt/nasadówka 8 czy 7, luzujesz obejmy, obracasz nieco gaźnik, żeby było wygodniej; klucz 14, zdejmujesz pokrywy komór(dysza główna zespolona jest ze śrubą mocującą komorę) i śrubokrętem wykręcasz dyszę wolnych, umieszczoną centralnie, nie tą w rogu i z oringiem - ta to ssanie. Jeśli pali na ssaniu a po jego wyłączeniu gaśnie, pytanie czy podaje dysza wolnych. Postała makina trochę z paliwem w komorach, to mosiundz zgnił. Do dzieła kolego, no już łatwiej z gaźnikami to tylko w starszawych BeMeWe.
adamigo otrzymał(a) podziękowania za ten post od:
Marion
V50II, V50D, Nevada Orrible 750, NTX 650

Marion
Posty: 8
Rejestracja: 18 maja 2021, 16:41
Podziękował: 8 razy

Re: Nevada 750 - regulacja.

Post autor: Marion » 03 kwie 2023, 19:56

Jeteś WIELKI przyjacielu - dzięki już się zabieram do roboty i oczywiście dam znać jak mi poszło.

ODPOWIEDZ