Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

żarzenie się kontrolki ładowania bez kluczyka

Tadeusz
Posty: 13
Rejestracja: 07 kwie 2022, 22:02

Re: żarzenie się kontrolki ładowania bez kluczyka

Post autor: Tadeusz » 23 sie 2022, 19:54

Przepraszam wszystkich za moje wpisy z "kapelusza". To jest nauczka,że najpierw trzeba sprawdzić dokładnie a póżniej pisać. Faktem jest, że kontrolka się żarzy jest z lewej strony i oznacza ciśnienie oleju a nie ładowania takiej kontrolki nie ma!!! z prawej strony jest kontrolka od EFI i domyślam się, że jest od pompy paliwa i wtrysków. "nie mam żadnej instrukcji" To żarzenie musi wynikać z jakiegoś prądu "błądzącego" i niestety czeka mnie przetrzepanie całej instalacji elektrycznej co akurat na jesienne wieczory będzie zamiast czytania książek czy popijania browara. Na przyszłość zanim coś napiszę to pięć razy sprawdzę. Pozdrawiam.

Tadeusz
Posty: 13
Rejestracja: 07 kwie 2022, 22:02

Re: żarzenie się kontrolki ładowania bez kluczyka

Post autor: Tadeusz » 26 sie 2022, 11:25

Mówią, że Moto guzzi to motocykle z duszą i coś w tym jest!. Po dwóch dniach obserwacji tego zarzenia na trzeci dzień znikło!!! Jak narazie przez trzy kolejne się nie pojawiło. Kurcze mam teraz jeszcze większy problem.

Awatar użytkownika
adamigo
Posty: 1370
Rejestracja: 01 lut 2018, 20:15
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 68 razy

Re: żarzenie się kontrolki ładowania bez kluczyka

Post autor: adamigo » 26 sie 2022, 14:16

Wniosek jest prosty - wprowadź ją do sypialni i obserwuj codziennie, rano i wieczorem. Żona jakiś czas będzie ględzić, ale jak do niej dotrze, że ew.ultimatum zaskutkuje opuszczeniem sypialni przez motor i Ciebie na nim, sfolguje, sfolguje...:)
V50II, V50D, Nevada Orrible 750, NTX 650

Tadeusz
Posty: 13
Rejestracja: 07 kwie 2022, 22:02

Re: żarzenie się kontrolki ładowania bez kluczyka

Post autor: Tadeusz » 30 sie 2022, 14:05

Byłoby to dobre parę lat po ślubie ale jak minęło już 48 to czasami sam wolę wyjść wieczorem z sypialni, tymbardziej, że w garażu mam chociaż coś do zrobienia.

ODPOWIEDZ