Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Breva 1200 blokada kierownicy...

G_I_Z_M_O
Posty: 15
Rejestracja: 14 maja 2021, 23:03

Breva 1200 blokada kierownicy...

Post autor: G_I_Z_M_O » 13 cze 2021, 20:43

Witam ponownie kierowników i kierownice

Kolejny dzień, kolejny problem...

Polatane w piątek, odkręciło się w trasie lusterko :D Detal... ale w moto wykryłem brak kluczy... Detal...

Sobota, demontaż szybki, odpadła przednia lampa... Mój błąd, nie zauważyłem ze to na tych samych śrubkach siedzi... Szybka polerka i lampa uratowana...

Dziś chciałem polatać a tu... nie mogę przekręcić kluczyka... Jest na blokadzie... Mogę go przekręcić na pozycyjne światła ale nie mogę na zapłon. Zalane olejem silikonowym i nic...

Ktoś ma jakiś pomysł? Może coś robię źle??? Jakaś rada na awaryjne zdjecie blokady? Może to stacyjka?

Powoli mam dość... Oby się ta passa skończyła bo naprawy już mnie drażnią a koszty przekroczyły połowę ceny motocykla...

Awatar użytkownika
Sello
Posty: 339
Rejestracja: 01 gru 2019, 19:44
Lokalizacja: Wagowo
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

Re: Breva 1200 blokada kierownicy...

Post autor: Sello » 13 cze 2021, 20:58

A nie trzeba przypadkiem wdusić kluczyk i przekręcić ... ?
Albo poruszać kierownicą w czasie przekręcania ...
V50 II, Galletto 192

G_I_Z_M_O
Posty: 15
Rejestracja: 14 maja 2021, 23:03

Re: Breva 1200 blokada kierownicy...

Post autor: G_I_Z_M_O » 13 cze 2021, 21:59

Trzeba trzeba ale to nie działało.

Problem rozwiązany :) Pomógł guzzista z facebooka :P

Jak zdjąłem owiewkę/szybkę, to po demontażu stelażu wkręciłem tą samą śrubkę... Tyle że bez owiewki jest ona za długa co spowodowało zablokowanie stacyjki.
Potrzebna krótsza śrubka...

Pozdrawiam
Michał

ODPOWIEDZ