Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Prędkościomierz Breva 1100

góri
Posty: 20
Rejestracja: 13 sie 2019, 14:57
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Prędkościomierz Breva 1100

Post autor: góri » 18 maja 2021, 00:27

Witajcie, zauwazylem problem ze swoim predkosciomierzem ktory polega na tym, zekiedy jade z większą prędkoscia a nastepnie zwalniam to wskazowka stoi lub wzrasta i po kilku sekundach spada i zaczyna wskazywac wlasciwa predkosc. Przeczyscilem czujnik predkosci i dalej to samo. Ktos wie czy szukac gdzies zimnych lutow, cos smarowac kontaktem, czy jest to wina czujnika (cena nowego 900zl mnie zabila). Dodam ze nie ma zadnych oporow na wskazowkach bo test przebiega prawidlowo i po zdjeciu szkiel do czyszczenia zadnych oporow nie bylo. Z góry dzieki za odp i pozdrawiam

Marek Krupa
Posty: 678
Rejestracja: 19 wrz 2019, 22:03
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Re: Prędkościomierz Breva 1100

Post autor: Marek Krupa » 18 maja 2021, 22:56

Z mojego punktu widzenia, to ta wtyczka do zegarów ma bardzo delikatne styki i jeszcze wystawione na działanie deszczu. Miałem problem z prawym kierunkiem i psikanie kontaktem dało efekt na miesiąc. Sprawę załatwiło dopiero czyszczenie styków miękkim drobnym papierem. Czy Twoje zegary nie maja za luźnych 3 gumowych mocowań, bo takie telepanie nie będzie służyć ani wskazówkom, ani elektronice.

G_I_Z_M_O
Posty: 15
Rejestracja: 14 maja 2021, 23:03

Re: Prędkościomierz Breva 1100

Post autor: G_I_Z_M_O » 22 maja 2021, 23:19

Skrobnąłem Ci pw

ODPOWIEDZ