Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

85TT opinie użytkowników

Lucyslaw
Posty: 11
Rejestracja: 02 kwie 2018, 20:50

85TT opinie użytkowników

Post autor: Lucyslaw » 13 cze 2020, 09:09

Cześć
Prośba do użytkowników jak się realnie ten sprzęt sprawuje. Po lekturze postów Tomka na fejsie, obraz był trochę słaby jak na nowy sprzęt za ponad 50tysiecy.
Motocykl rozważa mój Tata, który jest doświadczonym motocyklistą ale mechanikiem nie jest no i nie po to bierze się nowy motong aby siedzieć od razu w smarze.
Bellagio:)

Awatar użytkownika
adamigo
Posty: 1377
Rejestracja: 01 lut 2018, 20:15
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 68 razy

Re: 85TT opinie użytkowników

Post autor: adamigo » 13 cze 2020, 12:15

Ooo, to Guzzi to nie jest w takim razie dobry wybór, tu się zaciska zęby i przyjmuje do wiadomości, że jak produkcja idzie 100 lat w tej samej hali, to szału być nie może:)
V50II, V50D, Nevada Orrible 750, NTX 650

Lucyslaw
Posty: 11
Rejestracja: 02 kwie 2018, 20:50

Re: 85TT opinie użytkowników

Post autor: Lucyslaw » 13 cze 2020, 14:14

No nie. I nie przemawia do mnie tekst że włoskie to się psuje bo patrzę na swoje bellagio w garażu i widzę fajnie zrobiony motocykl. Więc nie uznaję że Moto guzzi produkuje buble. Moto z duszą kapryśną to inna sprawa ale to nie oznacza że nie mam go kupować. Prośba do użytkowników 85tt o opinię.
Bellagio:)

Marek Krupa
Posty: 678
Rejestracja: 19 wrz 2019, 22:03
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Re: 85TT opinie użytkowników

Post autor: Marek Krupa » 13 cze 2020, 14:31

Sto lat w tej samej hali może być ok . A w ich klimacie to i dach może mieć widok na księżyc. Właśnie ten ich bezdeszczowy klimat u nas będzie sprawiał problemy- brak osłoniętych kostek. Wadę tą jednak łatwo można usprawnić. Od nas samych też dużo zależy. Jak mój kolega , lekceważąc uwagi starszaka, maniacko zalewa hondę na myjni pianą, to szybko coś mu się upali. Oceniając współczesne, kultowe sprzęty, to uważam, że na guciu dalej dojadę niż na amerykańskim ha..ha.

Awatar użytkownika
Klaus1973
Posty: 124
Rejestracja: 27 lut 2018, 20:27
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Re: 85TT opinie użytkowników

Post autor: Klaus1973 » 13 cze 2020, 15:54

Cześć
U mnie to same drobiazgi są. Mój przypadek jest odosobniony. I to nawet w całej europie bym powiedział. Wyjątkowy.
I oprócz tych drobiazgów motocykl jest przewspaniały.

Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 212
Rejestracja: 24 sie 2018, 22:44
Lokalizacja: Gdańsk
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: 85TT opinie użytkowników

Post autor: Marcin » 13 cze 2020, 22:47

MG na pewno nie produkuje bubli chociaż różnego rodzaju irytujące awarie na pewno nie powinny mieć miejsca. Czasy kiedy się jeździło z zestawem narzędzi a motocyklista miał usmarowane ręce dawno minęły. Ja miałem tylko brevę 1100 i ogólnie była solidnie zrobiona ale niestety przez krótki jej okres użytkowania niecały rok i 15tyś km miała kilka awarii. Taka ilość usterek pojawiła się w Hondzie i Kawasaki przez kilkanaście lat. Dlaczego tak się dzieje? Brak wykwalifikowanych pracowników, kontrola jakości itp.
Lepiej stracić minutę w życiu, niż życie w minutę

ODPOWIEDZ