Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

California III układ bezpieczników

Awatar użytkownika
jackdruid
Posty: 179
Rejestracja: 02 lut 2018, 17:08
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: California III układ bezpieczników

Post autor: jackdruid » 08 lis 2018, 06:00

adamigo pisze:
07 lis 2018, 19:41
Wiem, dla wielu ludzi z zarostem na twarzy małżeństwo dziś to podobna wiedza tajemna jak i bezpieczniki. Pewnie dlatego tylu ich przestało się golić, żeby rozpaczliwie udowodnić, że jeszcze nie wszystko stracone, żeby ich mimo wszystko jeszcze nie mylić z tą ludzkością co o bezpiecznikach nie wie z definicji nic, ale i golić się nigdy nie musiała.
Zawsze możesz spróbować z pudełkiem od tic-taców...:>
smiech5 ,świetny wywód , niestety w moim przypadku nietrafiony .Moje obawy co do wykorzystania rzeczonego pudełko spowodowane są nie brakiem takowego, ale ewentualnymi konsekwencjami np. dwoma tygodniami bez obiadu ;) , co w moim przypadku ( całkowity brak umiejętności kulinarnych) skończyłoby się na chińskich zupkach. Pozostaje więc chyba pudełko po tic-tacach ;)

Awatar użytkownika
Grzechu
Posty: 14
Rejestracja: 05 lut 2018, 07:15
Lokalizacja: Cieszkowo Stare

Re: California III układ bezpieczników

Post autor: Grzechu » 08 lis 2018, 08:20

Kolego : jackdruid : na priva wysyłam Ci jeszcze instrukcje do CALI. Tam znajdziesz dwa schematy elektryczne ( jeden do modelu na gaźnikach, drugi na wtrysku).
Całkiem nieźle jest opisane, jaki bezpiecznik od czego jaki. Ja mam Cali 1100i więc moja instalacja jest dodatkowo wyposażona w dwa bezpieczniki i przekaźnik.
Powodzenia

Awatar użytkownika
adamigo
Posty: 1364
Rejestracja: 01 lut 2018, 20:15
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 66 razy

Re: California III układ bezpieczników

Post autor: adamigo » 08 lis 2018, 19:42

jackdruid pisze:
08 lis 2018, 06:00
[
Zawsze możesz spróbować z pudełkiem od tic-taców...:>
smiech5 ,świetny wywód , niestety w moim przypadku nietrafiony .Moje obawy co do wykorzystania rzeczonego pudełko spowodowane są nie brakiem takowego, ale ewentualnymi konsekwencjami np. dwoma tygodniami bez obiadu ;) , co w moim przypadku ( całkowity brak umiejętności kulinarnych) skończyłoby się na chińskich zupkach. Pozostaje więc chyba pudełko po tic-tacach ;)
[/quote]

Widzisz nie leżał mi Kalafior i wolny związek, ale i tak prawdopodobieństwo w dzisiejszych czasach było wysokie, więc tą tropą poszedłem:)
Moja żona pogubiłą te gadźety i nawet nie wie gdzie ma obrączkę ślubną. Za to wie, że obiad musi być, bo pamięta z plakatów dobrze co się dzieje gdy "zupa była za słona", a co dopiero, gdyby jej nie było:>
Pudełko po tictacach to wynik mojej dwudniowej pracy mózgowej, szukałem w myśli czegoś w co mógłbym zapakować maciupki elektroniczny woltomierz i przytytrytkować do kierownicy. Jak już się wie to pomysł wydaje się oczywisty, ale jak się żyje bez telewizorni, to trudno sobie wyobrazić, skąd takie cuś wytrzasnąć...
V50II, V50D, Nevada Orrible 750, NTX 650

Awatar użytkownika
jackdruid
Posty: 179
Rejestracja: 02 lut 2018, 17:08
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: California III układ bezpieczników

Post autor: jackdruid » 10 lis 2018, 07:08

Grzechu pisze:
08 lis 2018, 08:20
Kolego : jackdruid : na priva wysyłam Ci jeszcze instrukcje do CALI. Tam znajdziesz dwa schematy elektryczne ( jeden do modelu na gaźnikach, drugi na wtrysku).
Całkiem nieźle jest opisane, jaki bezpiecznik od czego jaki. Ja mam Cali 1100i więc moja instalacja jest dodatkowo wyposażona w dwa bezpieczniki i przekaźnik.
Powodzenia
Dostałem priva , adres mailowy poszedł

ODPOWIEDZ