Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

drazek reakcyjny w V11 i podobnych

wojtek cuneo
Posty: 20
Rejestracja: 22 cze 2018, 13:33

drazek reakcyjny w V11 i podobnych

Post autor: wojtek cuneo » 17 paź 2018, 14:45

Witam serdecznie kolegów. Wyszukiwarka nie znajduje na forum, wiec daje nowy temat: Czy można wymienic silenblok ( ta gumowo metalowa czesc z drążka reakcyjnego) . Mam na niej duży luz. Guma sie chyba rozlazla. Jako część katalogowa występuje tylko jako całość. Ale przeciez to da się jakos wprasowac. Czy jest tanie rozwiązanie. Trafilo ta stronę bliżej skrzyni a dalej dyfra. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
adamigo
Posty: 1368
Rejestracja: 01 lut 2018, 20:15
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 66 razy

Re: drazek reakcyjny w V11 i podobnych

Post autor: adamigo » 17 paź 2018, 20:13

Na Twoim miejscu zasięgnąłbym języka w jakimś lepszym warsztacie samochodowym co robi zawiechy, oni wiedzą kto w okolicy zajmuje się regeneracją amorów, wahaczy itp, a to oznacza również tą tajemną wiedzę typu "aha, tulejka 14 a guma fi 42, to będzie od Żiguli dwójki wersja na Francję":>
V50II, V50D, Nevada Orrible 750, NTX 650

MGPit
Posty: 2
Rejestracja: 17 maja 2018, 21:52

Re: drazek reakcyjny w V11 i podobnych

Post autor: MGPit » 17 paź 2018, 22:39

Witam! Raczej to jest do zrobienia... Slyszalem ze duzo czesci do Gutka jest kompatybilnych z maszynami rolniczymi i np. z Fiatem 126p...😜 Pozdrawiam. Piotr / V11 z wyboru I zamilowania...

wojtek cuneo
Posty: 20
Rejestracja: 22 cze 2018, 13:33

Re: drazek reakcyjny w V11 i podobnych

Post autor: wojtek cuneo » 19 paź 2018, 08:35

Dzieki z podpowiedz:) To chyba byl przykład z ta łada....ale walał mi się taki silentblok z Łady po garażu i jak pomierzyłem, to od bidy mogla by byc:) zimą zdemontuje caly drążek to bede wiedział dokladnie:)

wojtek cuneo
Posty: 20
Rejestracja: 22 cze 2018, 13:33

Re: drazek reakcyjny w V11 i podobnych

Post autor: wojtek cuneo » 19 paź 2018, 09:57

Jak by kto przerabiał temat dajcie proszę więcej info. Koszt nowego to 90zl a trzeba dwa. Ja zdaje sobie sprawę , ze wszystkie części z Gucia są tak szlachetne, ze to jest tanio, ale może można to jakos naprawdę taniej ogarnąć. Może rzeczywiście gdzies to chodzi? Dokladnie to. Pozdrawiam

ODPOWIEDZ