Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

power commander

borch__STARE

power commander

Post autor: borch__STARE » 28 mar 2011, 10:41

Ostatnio zmieniony 28 mar 2011, 11:03 przez borch__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

kubus_Ca_ev__STARE

RE: power commander

Post autor: kubus_Ca_ev__STARE » 28 mar 2011, 20:31

Tak. Montowali.

(2011-03-28 20:31:41) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 28 mar 2011, 20:31 przez kubus_Ca_ev__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

borch__STARE

RE: power commander

Post autor: borch__STARE » 29 mar 2011, 09:01

To się nazywa oszczędność w słowach.
A możesz coś więcej napisać? Wrażenia. Badanie techniczne i pieczątka w dowodzie rejestracyjnym bez problemu?
Sławek


kubus_Ca_ev__STARE

RE: power commander

Post autor: kubus_Ca_ev__STARE » 29 mar 2011, 15:49


Nie - żadnych pieczątek nie ma. Wpinasz i.... ewentualnie bijesz się z serwisem jak się coś wysypie. Jak masz zamiar to wp... do Stelvio to daj se spokój. Ogólnie jestem przeciw temu urządzeniu. Może na tor, gdzie liczy się tylko chwilowy osiąg jest ok, ale na stałe na drodze... są lepsze możliwości poprawy pracy silnika, z tym że pracochłonne i drogie.
Jakby to było takie super hiper to konstruktor by to założył w fabryce, albo miałbyś w cenniku opcji fabrycznych. To powinno dać do myślenia. Włosi tego urządzenia nie lubią, a amerykańce tak i to do wszystkiego. Jak coś jest do wszystkiego to nie jest do Moto Guzzi .


Tutmosis__STARE

RE: power commander

Post autor: Tutmosis__STARE » 30 mar 2011, 00:06

No to piękna odpowiedź.
Kiedy czytałem to bicie piany jakie to super i tak dalej to od razu zakumałem, że to musi być wydumka białego człowieka dla innego białego z dwiema lewymi rękami co tylko wtyczkę potrafi podpiąć. Jakoś grupa piaggio ma opcje innych map wtryskowych w aprili, tylko w guzzi dali sobie spokój, bo po co?
Jak słabo fura chodzi to lepiej zamiast inwestować w coś takiego zainwestować w strzykawkę i lać soczek prosto do kolektorów. Prosty gaźnik włoskiego pochodzenia załatwi sprawę...


ODPOWIEDZ