Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Kolanka chromowanie

^Subframe__STARE

RE: Kolanka chromowanie

Post autor: ^Subframe__STARE » 13 lip 2010, 21:46

No właśnie, czasami warto posłuchać kolegów...
ps. Też byłem w szoku. szok3


^adam_r100gs__STARE

RE: Kolanka chromowanie

Post autor: ^adam_r100gs__STARE » 13 lip 2010, 23:15

Ja tam jestem sceptico ricardo. Daj znać po zimie, jak się polerka trzyma. No chyba że jeździsz "nieomal siedem miesięcy w roku", to się utrzyma.


Tutmosis__STARE

RE: Kolanka chromowanie

Post autor: Tutmosis__STARE » 14 lip 2010, 00:55

Polerka którą polerowałeś nie zaznała zwykłej stali wcześniej? Jak zaznała to zacieki rdzy się pojawią!


PiotrGriso__STARE

RE: Kolanka chromowanie

Post autor: PiotrGriso__STARE » 14 lip 2010, 15:49

Moje moto to tylko dla przyjemności, nie mam potrzeby dalekich jazd. Więc zapewne jak tylko pogoda się popsuje to bede go trzymał w garażu, więc polera powinna być nie naruszona. Poza tym Griso ma sttrasznie wszystko powyginane (kolanka) i bez demontażu ciężko podejść więc i tak w zimie dokończę dzieła. Jak to dobrze że nie dałem sie namówic na owijanie tylko posłuchałem kolegów. Kolanka wyglądaja pięknie.


mggriso__STARE

RE: Kolanka chromowanie

Post autor: mggriso__STARE » 14 lip 2010, 17:09

Witam Panowie wywód na temat polerki rewelacja uwagi np. jak zaznała zwykłej stali to będzie rdza więc miejmy nadzieję że to nie była stal zwykła tylko mosiądz więc po kilku miesiącach będą złote wtedy Gucio wielokrotnie zwiększy swoją cenę.


kubus_Ca_ev__STARE

RE: Kolanka chromowanie

Post autor: kubus_Ca_ev__STARE » 14 lip 2010, 21:54


Eeeee... moze jestem w mylnym bledzie, niemniej...

Pochromowac rury w Griso - no to ja jutro wezme , pozbieram Agnieszce złote pierscionki i dam je pozłocic. Myślicie że się ucieszy ?




Tutmosis__STARE

RE: Kolanka chromowanie

Post autor: Tutmosis__STARE » 19 lip 2010, 01:13

Kuba, nie próbujesz nam wkręcić, że kolanka w griso są z samego/czystego chromu? Nierdzewka wysokochromowa to nie czysty chrom! Ale złote pierścionki zawsze możesz pozłocić złotem wyższej próby, wszystko zależy od czystości roztworu złocącego i materiału który czcesz złocić. Wiesz gówno da się wypolerować, kwestia samozaparcia polerującego.


Prynus__STARE

RE: Kolanka chromowanie

Post autor: Prynus__STARE » 23 lip 2010, 08:45

Coś kiepskiej stali tam użyli skoro robią się wżery


kubus_Ca_ev__STARE

RE: Kolanka chromowanie

Post autor: kubus_Ca_ev__STARE » 24 lip 2010, 19:45

Tutmosis napisaďż˝/a:
"..... Wiesz gówno da się wypolerować, kwestia samozaparcia polerującego..."


Tutmo dziwne masz hobby...

Chyba że taka praca Cię dopadła, to współczuję smiech1, ale serio w tej Anglie już nie ma nic innego do roboty ?


(2010-07-24 19:47:24) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 24 lip 2010, 19:47 przez kubus_Ca_ev__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

Tutmosis__STARE

RE: Kolanka chromowanie

Post autor: Tutmosis__STARE » 25 lip 2010, 01:16

Aż tak źle to nie jest z tą pracą. W telewidzowni mózgu pralni pokazywali dwóch gości którzy udowodnili, że gówno da się wypolerować. Ja nie widziałem tego bo nie mam telewizora, ale z relacji się dobrze uśmiałem.


ODPOWIEDZ