Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Linka sprzęgła

Tutmosis__STARE

RE: Linka sprzęgła

Post autor: Tutmosis__STARE » 29 cze 2010, 00:38

No tak orzełek? to nie jest sęp czy ślepy sokół?! I zawsze musi być na foto.
Oj panowie u mnie w iżu to linki muszą być poprowadzone jak najdalej od motocykla (żeby mogły się o przeszkody poobrywać)wtedy wszystko działa. W gutku Adama to wszystkie linki są schowane, nie wiem po co. Zupełnie jak w japoniach...
Zakładam, że oryginalną linkę założyłeś, bo jak nie to czasem może się zdażyć, że w klamce się baryłka zaciera czy wręcz w uchwycie klamki. Przerabiałem temat w iżu HA HA jak próbowałem zastosować japońską technikę w prymirywnej ruskiej kopii niemieckiej maszyny.
Czy siła niezbędna do rozłączenia sprzęgła się zmienia w zależności od kąta kierownicy?


^marekada__STARE

RE: Linka sprzęgła

Post autor: ^marekada__STARE » 29 cze 2010, 08:59

kolega jeździ Californią. a co do ułożenia linki-założona została dokładnie tak samo jak ta przed pęknięciem, więc teoretycznie jest to ułożenie optymalne.


Tutmosis__STARE

RE: Linka sprzęgła

Post autor: Tutmosis__STARE » 29 cze 2010, 18:34

Ale skoro pękła to coś jest na rzeczy. Przetarta czy przerdzewiała? na końcu czy w środku?


^marekada__STARE

RE: Linka sprzęgła

Post autor: ^marekada__STARE » 30 cze 2010, 11:01

kilka włokiem pękło przy klamce więc wymieniłem. i mam jak mam


^adam_r100gs__STARE

RE: Linka sprzęgła

Post autor: ^adam_r100gs__STARE » 30 cze 2010, 23:02

Czyś Ty nigdy nie miał ruska??? Kilka włókien i taką rzecz wymieniać??? A czyś Ty policzył ile ich dobrych zostało? Always look on the bright side of life, chciałoby się rzec - ale już za późno. Ani chybi, niemiecka jakość etezety Cię skrzywiła w czasach gdy byłeś początkującym adeptem motocyklizmudiab9


aquila2__STARE

RE: Linka sprzęgła

Post autor: aquila2__STARE » 01 lip 2010, 09:58

A nie sądzisz kol.adamie,że ten pilot co lądował w Smoleńsku właśnie tak robił:widział jaśniejszą stronę życia?
Pozdr.


jkstanley__STARE

RE: Linka sprzęgła

Post autor: jkstanley__STARE » 01 lip 2010, 17:34

...??? :diab4 ..amożna jeszcze zapisac się na siłownię i pocwiczyć lewą grabę smiech3
lub zakupić 1ooo hydroconverta... smiech1 placz1

(2010-07-01 17:34:25) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 01 lip 2010, 17:34 przez jkstanley__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

dera__STARE

RE: Linka sprzęgła

Post autor: dera__STARE » 03 sie 2010, 13:11

I jak tam Marek? Coś z tą linką wydumał?


~acorn-47__STARE

RE: Linka sprzęgła

Post autor: ~acorn-47__STARE » 04 sie 2010, 12:34

Witam !
Pozwolę sobie na zabranie głosu nie będąc
klubowiczem Moto Guzzi. Ma od 2 lat V 35
i walczyłem ostatnio z tym problemem. Wszystkie stosowane linki nieorginalne są do kitu. Pewien czas do luźniejszego pancerza dobrałem linkę 2 mm i stosowałem w szpreju żel silkonowy. Było naprawdę ok. ale po kilkunastu dniach zowu opór był duży.
Dodatkowo trzeba zwracać uwagę na wyregulowanie długości, ponieważ jak regulacja przy klamce jest za bardzo wkręcona czyli skracarz pancerz to linka bardzo trze o tę śrubę regulacyjną. Po pewnym czasie zdecydowałem się na oryginał nowy z teflonem i jest super cena ok 100 zł w Niemczech.. pozdrawiam.
acorn-47



dera__STARE

RE: Linka sprzęgła

Post autor: dera__STARE » 10 sie 2010, 14:42

dera napisaďż˝/a:
Ktos pisze: I jak tam Marek? Coś z tą linką wydumał?

Dzięki za odpowiedź.


ODPOWIEDZ