Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Wakuometry

^Bazyl__STARE

RE: Wakuometry

Post autor: ^Bazyl__STARE » 03 lip 2010, 09:44

Przepraszam, ze wtrace sie do tematu ale z czego robicie przylacza? Mam na mysli te krocce ktore wkreca sie w dolot. U-rurke i olej juz mam i kombinuje z czego by tu zrobic te "niple"


^adam_r100gs__STARE

RE: Wakuometry

Post autor: ^adam_r100gs__STARE » 03 lip 2010, 13:13

Bezczelnie i nie-po-mediolańsku nawierciłem śrubkę M6 wzdłuż osi wiertełkiem 3 czy coś takiego. Co wydaje mi się ważne, śrubka miała część niegwintowaną pode łbem, co dało oparcie nakrętce która dociśnie oring uczczelniający połączenie z króćcem, tudzież wężyk naciśnięty na taką gładką część nie będzie zabierał lewego powietrza. Dla pewności, zamocowałem go na tym gładkim opaską z gwintem, a samą nakrętkę założyłem na Loctite, żeby nawet po gwincie nie śmiało mi nic podejść. Łeb oczywiście poszedł się... zapoznać z innym złomem.

I żeby była jasność - ta U-rurka to nie "projekt Adama". Specjalnie wynalazczy nie jestem. Umiem tylko ulepszać to co już ktoś wymyśliłrad13

(2010-07-03 13:21:36) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 03 lip 2010, 13:21 przez ^adam_r100gs__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

imola.i.inne__STARE

RE: Wakuometry

Post autor: imola.i.inne__STARE » 05 lip 2010, 18:13

moja to rurka mosiężna /jakaś stara sprężarka od lodówki/ nagwintowana z nalutowanym kołnieżem


^adam_r100gs__STARE

RE: Wakuometry

Post autor: ^adam_r100gs__STARE » 05 lip 2010, 20:36

I po co ten lut i ta fatyga, i tak mój silnik pracuje równiejrad13


imola.i.inne__STARE

RE: Wakuometry

Post autor: imola.i.inne__STARE » 08 lip 2010, 23:41

A mój to ... to... nawet jak nie pracuje to równo na obu garach.Ot co.


ODPOWIEDZ