Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Mile na kilometry

PiotrGriso__STARE

Mile na kilometry

Post autor: PiotrGriso__STARE » 24 maja 2010, 17:15

Witam wszystkich. Dzis stałem się posiadaczem Griso z 2006 roku i wszystko jest wspaniale,moge powiedziec że opanowałem komputer ale mam pewien problem. Gutek jest sprowadzony z anglii i pokazuje wszystko w milach, czy można to jakoś przestawic na kilometry? Nie znalazłem takiej opcji w Menu komputera. Z góry dziękuje za pomoc.


^mruk__STARE

RE: Mile na kilometry

Post autor: ^mruk__STARE » 24 maja 2010, 17:26

Jest w menu. w setingach , masz też tam przestawienie temperatury c/f i 12h/24h rad3


PiotrGriso__STARE

RE: Mile na kilometry

Post autor: PiotrGriso__STARE » 24 maja 2010, 17:54

MENU/SETTINGS i dalej jest Time Setting,Gear Shift Indicator, Back Light, C/F, 12H/24H, Change the code, Code Recovery. Nie ma nic o zmianie mil na km, chyba że może gdzieś głębiej? Grzebałem w tym i nie znalazłem, poradź jeśli wiesz gdzie to znaleźć.


aquila2__STARE

RE: Mile na kilometry

Post autor: aquila2__STARE » 24 maja 2010, 19:15

Ja tam bardziej martwił bym się przestawieniem światła głównego.I tak w czasie jazdy więcej zerkam na obroty silnika niż na prędkość.A przebieg w milach-to sama przyjemność.
Pozdr.


PiotrGriso__STARE

RE: Mile na kilometry

Post autor: PiotrGriso__STARE » 24 maja 2010, 19:54

Dopiero dziś "zszedł" z lawety więc jeszcze nie miałem okazji bujac się po ćmoku więc zobaczymy jak to bedzie. Ja tez patrze generalnie na obroty ale czasami tak z przyzwoitości chciałem zerknąc na predkość, a przeliczanie podczas jazdy to chyba nie o to chodzi. Ale nie wierzę że nie ma takiej opcji, ona jest po prostu gdzies zawoalowana.A może nie?


dera__STARE

RE: Mile na kilometry

Post autor: dera__STARE » 24 maja 2010, 20:14

Naucz się prędkości w milach, zżyj się z motorem i łap przyjemność z każdej mili... rad13 Pozdrawiam


PiotrGriso__STARE

RE: Mile na kilometry

Post autor: PiotrGriso__STARE » 24 maja 2010, 21:38

Tak własnie zrobię. W sumie te mile mi nie przeszkadzają, ale myślałem że to jakas prosta operacja. Olać to. Mam zamiar cieszyc się "wiatrem we włosach" ujeżdżając piękna włoszkę. PO nieważ jestem nowy w kwestii MG Griso, czy jest coś co napewno powinienem wiedzieć o swoim motorze? Griso ma 30000mil rok 2006/2007.


^adam_r100gs__STARE

RE: Mile na kilometry

Post autor: ^adam_r100gs__STARE » 24 maja 2010, 23:56

Z rzeczy które powinieneś wiedzieć to to, że już przy osiemdziesiątce na pewno złamałeś prawo w Polscerad13


^mruk__STARE

RE: Mile na kilometry

Post autor: ^mruk__STARE » 25 maja 2010, 08:14

nadal podtrzymuje że da się przestawić, tyle że nie w setingach a w diagnostikach i to tylko w autoryzowanych stacjach hi, hi, hi skąd jesteś?


mggriso__STARE

RE: Mile na kilometry

Post autor: mggriso__STARE » 25 maja 2010, 12:18

Prawda da się przestawic tylko potrzebny jest kod dostępu do komputera. Olej co 10tyś km, zawory co 10tyś km, olej skrzynia,dyfer co 10tyś km, synchronizacja wtrysku co 10tyśkm. I ogień !

(2010-05-25 12:23:02) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 25 maja 2010, 12:23 przez mggriso__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ