Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Mile na kilometry

PiotrGriso__STARE

RE: Mile na kilometry

Post autor: PiotrGriso__STARE » 25 maja 2010, 14:37

Jestem z Krakowa. Właśnie może trzeba wejśc po kodzie do komputera!!! Zapewne nie mam kodu ale za to mam dwa kluczyki to sobie moge zmienic ten kod.....tak jest przynajmniej w instrukcji. Mam zamiar sobie owinąć kolanka taka specjalna czarna taśmą, widziałem to kiedys na Grisao w usa, zajebiście wygladało. Tym bardziej że kolanka zmieniaja kolor dośc szybko.


mggriso__STARE

RE: Mile na kilometry

Post autor: mggriso__STARE » 25 maja 2010, 17:06

Kolego te kody które chcesz zmieniac to do odpalenia sprzęta bez kluczyka lepiej to zostaw. Kod serwisowy jest Ci potrzebny 5 cyfer. Też śmigam na Griso 1100 Podlasie. Jak będziesz wybierał się na Mazury to zapraszam na kawę w trakcie której zmienie nastawy w Twoim sprzęcie


PiotrGriso__STARE

RE: Mile na kilometry

Post autor: PiotrGriso__STARE » 26 maja 2010, 00:17

Dostałem emaila od Subframe i chyb amam to co mi było potrzebne. Zajebiście, dziekuje z góry. Ja mam Griso od dwóch dni i zanim wyrusze na trase minie sporo czasu bo muszę sie "zjednoczyć". Nie jest to mój pierwszy bike, ale minęło sporo czasu od ostatniego razu.


PiotrGriso__STARE

RE: Mile na kilometry

Post autor: PiotrGriso__STARE » 26 maja 2010, 23:38

Mam nadzieje że wreszcie przestanie padac i bedę mógł poćwiczyć.


ODPOWIEDZ