Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

kask do moto

imola.i.inne__STARE

kask do moto

Post autor: imola.i.inne__STARE » 06 kwie 2010, 23:26

Czasem niechętnie ale oddalam się od motocykla .W kufrach mam sandały , do spodni jestem trochę przywiązany ,kurt pod pache . Więc jakoś sobie radze .Kask chętnie zostawiłbym przy samotnym motocyklu .Po powrocie chciałbym zastać go na swoim miejscu
Kombinuje z linkami stalowymi zapinanymi pod siedzeniem .Warunek taki , aby przetrwał sucho deszcz , no i pozostał na miejscu do powrotu właściciela! Może macie jakieś patenty?


^rocker71__STARE

RE: kask do moto

Post autor: ^rocker71__STARE » 08 kwie 2010, 23:50

Ja jestem zwolennikiem jazdy bez kasku no ale w Polsze się nie da więc żeby ktoś nie zajumił to kupiłem se najtańszego małego orzeszka i chowam go do sakwy. Nie dość że badziewny i tani (nikt nie powinien się połakomić) to jeszcze mały no i sakwie nie moknie.


imola.i.inne__STARE

RE: kask do moto

Post autor: imola.i.inne__STARE » 09 kwie 2010, 00:40

Orzeszek szkodzi mi zdechlakowi na zatoki więc musze w tłusciejszym .Ale dzięki pomyśle



dera__STARE

RE: kask do moto

Post autor: dera__STARE » 27 kwie 2010, 12:05

A najmilszy by był taki system, żeby można było zostawić motor z kaskiem na lusterku i kluczykiem w stacyjce i zastać go przy powrocie. 'Dziwny jest ten świat', że ludzie sobie kradną co popadnie.

imola.i.inne napisaďż˝/a:
Ktos pisze: Czasem niechętnie ale oddalam się od motocykla .W
kufrach mam sandały , do spodni jestem trochę
przywiązany ,kurt pod pache . Więc jakoś sobie
radze .Kask chętnie zostawiłbym przy samotnym
motocyklu .Po powrocie chciałbym zastać go na
swoim miejscu
Kombinuje z linkami stalowymi zapinanymi pod
siedzeniem .Warunek taki , aby przetrwał sucho
deszcz , no i pozostał na miejscu do powrotu
właściciela! Może macie jakieś patenty?


(2010-04-27 12:05:55) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2010, 12:05 przez dera__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ