Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

JAKI OLEJ DO SKRZYNI V65

kubus_Ca_ev__STARE

RE: JAKI OLEJ DO SKRZYNI V65

Post autor: kubus_Ca_ev__STARE » 24 cze 2009, 11:57

znaczy mowicie ze to niedotarta piątka ?? rad1 rad1


beznika__STARE

RE: JAKI OLEJ DO SKRZYNI V65

Post autor: beznika__STARE » 24 cze 2009, 14:40

Dzisiaj pół dnia przechodziłem za tym LIQUY MOLY czy Molibdenem czy jak to się nazywa i wszyscy mowią że to teraz dodaje sie do olejow i osobno już nie kupię a już o 100ml nie wspomnę smiech1. Wiecie koledzy gdzie to dostać??? A z tym wyciem to jak , czyli jak bedę śmigał szybciej to piątka wyć nie będzie?


aquila2__STARE

RE: JAKI OLEJ DO SKRZYNI V65

Post autor: aquila2__STARE » 24 cze 2009, 16:02

Jeśli na tym forum będziemy powtarzać co sprzedawcy ślinka na język przyniosła, to marny nasz los.Liqui Moly tel.022/331 03 08.
Pozdr.


^kuczerawka__STARE

RE: JAKI OLEJ DO SKRZYNI V65

Post autor: ^kuczerawka__STARE » 24 cze 2009, 19:51

Ja w swojej mam takie wydechy że nie mam szans usłyszeć skrzyni choćbym sprzęgła nie używał wcale i coraz częściej się zastanawiam nad zmianą na coś cichszego, więc jakby kolega był z okolic śląska moglibyśmy podyskutować nad zamianą( musiałbym posłuchać jak to jest z cichymi wydechami)


kubus_Ca_ev__STARE

RE: JAKI OLEJ DO SKRZYNI V65

Post autor: kubus_Ca_ev__STARE » 25 cze 2009, 08:46

beznika - Jacuś ma u siebie w Warszawie, a ja u siebie na śląsku.

Pewnie odpowiednią działkę możemy Ci dostarczyć smiech1
- jako że nie potrzebujesz tego wiecej niż parę setek...

Po co tyle szukać zamiast zapytac w serwisie poprostu?




NITAS__STARE

RE: JAKI OLEJ DO SKRZYNI V65

Post autor: NITAS__STARE » 25 cze 2009, 17:50

Witajcie . Liqui moly ma to u siebie o indeksie LIM1040 w opakowaniu 20g na 1 litr oleju - akurat można nabyć w sieci INTER CARS lub INTER MOTORS w całej Polsce w cenie 23,- PLN brutto smiech1


beznika__STARE

RE: JAKI OLEJ DO SKRZYNI V65

Post autor: beznika__STARE » 30 cze 2009, 15:02

No Inter Cars jakis w Poznaniu chyba znajdę a i wypatrzyłem serwis samochodów cięzarowych to spytam o olej z beczki. A czy oriętujecie się czy puszka filtra powietrza w V65 jest taka sama jak w V35 bo mam okazję kupić(chce wrócić do orginału)??



^adam_r100gs__STARE

RE: JAKI OLEJ DO SKRZYNI V65

Post autor: ^adam_r100gs__STARE » 30 cze 2009, 21:03

Nie, nie, nie! Puszka V35/50 jest cylindryczna, V65 kanciata, pod filtr prostokątny samochodowego typu. Trochę ludzie zmieniali na stożkowe filtry, ale to nie chodziło, więc niekoniecznie muszą się takie puchy nadal walać ludziom po kątach. na /www.rebootguzzispares.com/ znajdziesz bez problemu. Tylko że to ciut daleko od Ciebie...


beznika__STARE

RE: JAKI OLEJ DO SKRZYNI V65

Post autor: beznika__STARE » 02 lip 2009, 14:36

No właśnie właśnie poprzedni właściciel sprzedał mi takie cudo ze stożkowymi i w trakcie jazdy syczą jak dwa dzikie węże smiech3 smiech3 ^adam_r100gs napisa?/a:
Ktos pisze: Nie, nie, nie! Puszka V35/50 jest cylindryczna,
V65 kanciata, pod filtr prostokątny samochodowego
typu. Trochę ludzie zmieniali na stożkowe filtry,
ale to nie chodziło, więc niekoniecznie muszą się
takie puchy nadal walać ludziom po kątach. na
/www.rebootguzzispares.com/ znajdziesz bez
problemu. Tylko że to ciut daleko od Ciebie...



polo666__STARE

RE: JAKI OLEJ DO SKRZYNI V65

Post autor: polo666__STARE » 06 sty 2010, 16:42

Hej przy okazji poruszanego przez Was koledzy tematu oleju do skrzyni liczę na podpowiedź ze strony bardziej doświadczonych użytkowników Gutka. Otóż przymierzam sie do wyminy wszystkich płynów ustrojowych w mojej florydzie v65 86rok i 42tys km przebiegu. I mam problem co do niej powlewać. Poprzedni właściciel do silnika lał MObil 4T 10W40 to ok podobny był zalecany oryginalnie i da się kupić ale do przekładowy to używał jakiś Motul GA 75W90 (ktorego parametry są inne od zalecanego 85W140)i znaleść nie moge go na necie. I teraz pytanie czy jak wleje taki 85W140 to nie zaczne słyszeć wycie trybów?
Co doświadczeni koledzy zalecacie?
a przy okazji płynów to na jaki wymienić płyn od hamulców?
pozdrawiam pawel


ODPOWIEDZ