Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Dot. Nevady 750

^rocker71__STARE

Dot. Nevady 750

Post autor: ^rocker71__STARE » 02 kwie 2006, 14:55

Witajcie!
Od wczoraj jestem (mam nadzieję, że szczęśliwym) właścicielem Nevady 750. W związku z tym mam do Was kilka pytań:
1. Jest to egzemplarz na Szwajcarię dlatego jest zdławiony, jak go oddławić i czy katalizator ma duży wpływ na moc silnika??
2. Można gdzieś ściągnąć serwisówkę?? O ile pamiętam jest to rocznik '95
Z góry dzięki a następne pytania później rad13


^JAO__STARE

RE: Dot. Nevady 750

Post autor: ^JAO__STARE » 03 kwie 2006, 21:07

Nie pomogę CI bo nie mam o tym pojęcia , ale powiem ,że od dzisiaj ja też jestem szczęśliwym (mam nadzieję) posiadaczem Nevady 750. Nawet trochę już na niej pojeździłem - duża frajda. Pozdrawiam. smiech1 smiech1 smiech1


~rocker71__STARE

RE: Dot. Nevady 750

Post autor: ~rocker71__STARE » 05 kwie 2006, 00:08

^rocker71 napisał/a:
Ktos pisze: O ile
pamiętam jest to rocznik '95

Jednak nie '95 a '92...


^JacusV11__STARE

RE: Dot. Nevady 750

Post autor: ^JacusV11__STARE » 05 kwie 2006, 13:58

No to macie fajne motonki i radość będzie na was spływać z każdym przejechanym kilometrem, wiem bo mój pierwszy Gutek też był taki. Wg. mojej wiedzy to Nevady gażnikowe nie mają katalizatorów a jeśli twierdzisz że twój jest zdławiony to może mieć inne dysze w gaznikach lub jakąś kryzę w dolotach,serwisówki mają w Polmotorze, to zagadaj z ich serwisem.Wesołej Wiosny. rad3


^rocker71__STARE

RE: Dot. Nevady 750

Post autor: ^rocker71__STARE » 05 kwie 2006, 23:10

Informację o kartalizatorze i o tym, że jest zdławiony dostałem od Niemca od którego kupiłem tą Nevadę. A wczoraj rozebrałem gaźniki i okazało się, że górna część gaźnika, ta plastikowa, w którą wchodzi linka od gazu ma ogranicznik, który nie pozwala przepustnicy podnieść się do samego końca. Przepustnica odsłania ok. 2/3 gardzieli gaźnika. Myślę że to jest to ograniczenie mocy do ok 21 KM. Ciekawe czy dysze też mogą być pozmieniane na inne?? Ktoś wie?? Dzięki za odpowiedzi rad13


ODPOWIEDZ