Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

szukam serwisu

^PIOTR__STARE

szukam serwisu

Post autor: ^PIOTR__STARE » 06 lip 2005, 23:32

Witam. szukam dobrego serwisu gdzie mógłbym oddać mojego V-10 ( na wtrysku ) na diagnostykę i ew. ustawienia / naprawę a więc komputer i niezły fachura niezbędni. dalej wałkuje temat ustawienia wolnych obrotów i krztuszenia się lewego cylindra, inaczej chodzi na zimnym a inaczej na ciepłym silniku. ja już wymiękam i jestem gotowy go sprzedać bo mnie już pff4 strzela. Z racji odległości szukam serwisu najlepiej w środkowo - zachodniej Polsce, a może coś u zachodnich sąsiadów? - mieszkam w Zielonej Górze. Byłem m.in. w Sieraczynku koło Trzciela ( dealer MG ale chyba już "były" )ale przereklamowane chłopaki smiech1 na starcie sie poddali i w regulację układu paliwowego nie chcieli się wogóle wdawać ( dla przykładu podstawową czynność ustawienia luzów zaworowych - góra 0,5 h roboty - wycenili na 200 zł, a podstawowy serwis czyli wymiana wszystkich dostarczonych osobiście płynów + zawory + zmiana dostarczonego ukł. wydech + zmiana dostarczonego simmera na wyjściu ze skrzyni biegów wycenili na 1200 zł netto i miesiąc czekania, a to robocizna ! smiech3 ). Lizał ich pies, lizała cała wieś. Zapodajcie jakiś adres bo w ostateczności będe musiał chyba do Wa-wy śmignąć. Pzdr4all


^guzziv10__STARE

RE: szukam serwisu

Post autor: ^guzziv10__STARE » 07 lip 2005, 11:58

boje sie ze to cie czeka.
a to sie stało nagle czy postępowało powoli?
żadnych mechanicznych objawów?
nie poddawaj sie to świetna maszyna! placz1
tu stoją dwa centauraki mój i jeszcze jeden.
wszystko można sprawdzić.mój naprawde nieżle gania chóc ostatnio pompa paliwa zaczeła troche głośno pracowac. smut3

(2005-07-07 12:01:21) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 07 lip 2005, 12:01 przez ^guzziv10__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

^PIOTR__STARE

RE: szukam serwisu

Post autor: ^PIOTR__STARE » 07 lip 2005, 15:46

witaj, tak jest od początku z tymi wolnymi jak go kupiłem, dokładniej z krztuszeniem sie na lewym garnku, A komputer tez macie? dobrze byłoby sprawdzić ew. błędy - nie znam sie na tym ale tak słyszałem. nie zaprzeczam, gdyby został tak wyregulowany że nie zdycha na wolnych a ja wygrywam konkursy wolnej jazdy, byłoby zajefajnie, ale narazie to lipa i nerwy. Głupie sytuacje - dojeżdżam na granice, pod brame zlotu, szukam portfela lub dok a maszyna kaput - lipa na maxa. trudno wyregulować "po środku" na 1150 - 1200 rpm, albo idzie na 900 rpm zdychając co trochu, albo leciutki obrót śrubki regulacji wolnych rzedu 1/5 obrotu i juz wchodzi na 1600 rpm, bez sensu. ktoś mówił że mam przepustnice wyrobione i łapie powietrze, może i tez prawda, nie wiem. Jeżeli mozna wiedzieć, za samą diagnoze ile byscie mnie skroili?


^guzziv10__STARE

RE: szukam serwisu

Post autor: ^guzziv10__STARE » 07 lip 2005, 17:29

ja nie jestem z serwisu z tym to do jacka.ale pomogą napewno.sam pomoge ile bede mógł rad1


^PIOTR__STARE

RE: szukam serwisu

Post autor: ^PIOTR__STARE » 07 lip 2005, 17:35

dzięki za dobre chęci, może jednak znacie kogoś bliżej zielonej?

(2005-07-07 17:36:07) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 07 lip 2005, 17:36 przez ^PIOTR__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

^miro__STARE

RE: szukam serwisu

Post autor: ^miro__STARE » 07 lip 2005, 17:42

^PIOTR napisał/a:
Ktos pisze: dzięki za dobre chęci, może jednak znacie kogoś
bliżej zielonej?
Piotr, zapytaj w Gorzowie u, bodajże, Franka - sklep-serwis Hondy na Koniawskiej (wlot od Zielonki, na przeciwko salonu Mitsubishi). Z tego, co wiem, to wbrew pozorom smiech1 stary Gutkowiec.


^PIOTR__STARE

RE: szukam serwisu

Post autor: ^PIOTR__STARE » 07 lip 2005, 19:38

o, dzinks, czasami tam przejeżdżam, ale bym nie pomyslał ...


^guzziv10__STARE

RE: szukam serwisu

Post autor: ^guzziv10__STARE » 08 lip 2005, 09:48

oby ci sie udało!



ODPOWIEDZ