Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

sokół_______ znacie ten komis?

Mir011
Posty: 3
Rejestracja: 09 kwie 2021, 20:43
Podziękował: 2 razy

sokół_______ znacie ten komis?

Post autor: Mir011 » 09 kwie 2021, 21:03

https://www.otomoto.pl/oferta/moto-guzz ... DHMDT.html?
czy ktoś zna ten komis, ten egzemplarz wygląda interesująco, ale opinie o komisie są skrajne i nie wiem co sądzić, jestem z Olsztyna a to wypad na cały dzionek i mam obawy że stracę czas

markali
Posty: 305
Rejestracja: 06 maja 2018, 07:37
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: sokół_______ znacie ten komis?

Post autor: markali » 09 kwie 2021, 22:53

Jeśli opinie są skrajne to ryzykujesz ale to nie znaczy że zawsze będzie źle. Tyle dobrze że zarejestrowany w kraju. Może należał do kogoś z forum i ten ktoś się odezwie. Jak sprawdzony w czasie dłuższej jazdy i znana historia w kraju to już ok. W ciemno bym nie jechał. Można poprosić kogoś o sprawdzenie.
Ja tam kupiłem swoją brevę. Byłem tam 3 razy. Czwartego nie będzie..
Najlepiej kupić coś sprawdzonego od forumowicza, znajomego ...

Awatar użytkownika
adamigo
Posty: 1370
Rejestracja: 01 lut 2018, 20:15
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 68 razy

Re: sokół_______ znacie ten komis?

Post autor: adamigo » 10 kwie 2021, 00:47

Nie znam się, to co będę siedział cicho. Motor zgrabny, ale jak patrze na cenę - a potem na podzespoły - dokładnie te wahacze, skrzynie, kartery, leżakują w mojej szopie półtuzinami... Tłuką tą samą formę 40 lat, można kupić w zasadzie ten sam motor, tylko 20-30 lat starszy, offfszem, wskazówki nie dygną na dzień-dobry, spali więcej, ale w kabzie zostanie na dziesięć upojnych wyjazdów wakacyjnych... Moja słabość do marki i modelu ma swoje granice. Zwłaszcza rocznikowo-finansowe:>
V50II, V50D, Nevada Orrible 750, NTX 650

Awatar użytkownika
Sello
Posty: 339
Rejestracja: 01 gru 2019, 19:44
Lokalizacja: Wagowo
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

Re: sokół_______ znacie ten komis?

Post autor: Sello » 10 kwie 2021, 14:26

Ten sam silnik co w mojej Brevie z 2003 ....
Ja bym nie brał, za tę monetę idzie kupić dużo młodsze i z silnikami o 2 generacje nowszymi (choć zmiany są kosmetyczne ;) )
Kumpel w zeszłym miesiącu kupił V7 po naprawdę lekkim szlifie ze Szwajcarii.
V7 Special z 2019.
I dał tyle co ty tam masz.
A części kosztowały go 1200zł i ma igłę.
V50 II, Galletto 192

Baza
Posty: 17
Rejestracja: 14 kwie 2020, 11:06

Re: sokół_______ znacie ten komis?

Post autor: Baza » 10 kwie 2021, 16:59

Mam ludzi którzy tam coś kupili i delikatnie mówiąc... No nie są to najlepsze sztuki.
Dwa razy tam byłem oglądać moto dla znajomych i przy okazji przeszedłem się pooglądałem co mają wystawione.
Dla mnie dramat i królestwo PLAKA który aż kapie z tych biednych maszyn.
Myślałem że wiedząc co mają na sprzedaż widełki do negocjacji mają ogromne.Nic bardziej mylnego. Targowanie obija się o stówki.
Musi tam być jakiś motor w ładnym stanie ale to jak szykanie igły w stogu siana. Szanse marne.
Ja bynajmniej takiego nie widziałem.
Jeśli zarejestrowany to ktoś musiał w rozliczeniu zostawić.Pytanie tylko co ze sobą zabrał...

DDBreva
Posty: 199
Rejestracja: 07 lut 2018, 22:15
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: sokół_______ znacie ten komis?

Post autor: DDBreva » 10 kwie 2021, 17:17

Powiem tak:
GSP wskazuje Sopot, ale ja go w trójmieście nie widziałem.
Dera - to u Ciebie - może ty coś wiesz?
Ewentualnie może koledzy ze śląskiego Ci pomogą.
;)

ogonkotabehemota
Posty: 20
Rejestracja: 23 kwie 2018, 13:54

Re: sokół_______ znacie ten komis?

Post autor: ogonkotabehemota » 11 kwie 2021, 09:42

Znam - niestety! Znajdziesz tam sprzęt wymęczony, do granic możliwości podpicowany przed sprzedażą - z podmalowywaniem i klejeniem nowych naklejek włącznie! Przebiegi licznikowe możesz między bajki włożyć a facet nawet specjalnie tego nie ukrywa. Zrobisz jak uważasz, ale ja odradzam - drugi raz nie dam się nabrać!

Awatar użytkownika
adamigo
Posty: 1370
Rejestracja: 01 lut 2018, 20:15
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 68 razy

Re: sokół_______ znacie ten komis?

Post autor: adamigo » 11 kwie 2021, 11:23

W sumie to ciekawie się robi, okazuje się że są punkty wyspecjalizowane we włoszczyźnie i zarazem jebaniu klienta w poroże. Świetny wątek. Admin, zmień tytuł tak, żeby łatwo było tu kogoś odesłać, dobra baza daych:)
Podepnijcie tu jeszcze to "bezwypadkowe" Griso po lekkim szlifie z przełęczy Stelvio do samego Mandello:>
V50II, V50D, Nevada Orrible 750, NTX 650

Baza
Posty: 17
Rejestracja: 14 kwie 2020, 11:06

Re: sokół_______ znacie ten komis?

Post autor: Baza » 11 kwie 2021, 13:13

Sokół ma motocykle z Włoch więc nic dziwnego że Ducaty,Gutki i Bety się tam często znajdują...

ATR
Posty: 6
Rejestracja: 15 mar 2021, 20:45

Re: sokół_______ znacie ten komis?

Post autor: ATR » 11 kwie 2021, 20:43

Być może, nie ma to znaczenia, ale Nevady wystawione są już ponad rok, Bellagio , pół roku, pomimo, że to chyba jedyne ogłoszenie sprzedaży tego modelu w kraju, to nadal wisi.
Może pojawienie się nowej 7 spowoduje większa podaż?
Atr

ODPOWIEDZ