Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Zakup Griso 1100 !

Abu Omar
Posty: 28
Rejestracja: 30 wrz 2020, 10:52
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Zakup Griso 1100 !

Post autor: Abu Omar » 12 paź 2020, 12:51

Jasiu pisze:
12 paź 2020, 12:42
Gratuluje zdolności detektywistycznych, przyznam że nie wpadłabym na ten pomysł pomimo iż sam "zarejestrowałem" oba moje Gutki na GuzziTech. :)
A swoja droga to ciekawe jest czy komis w Białymstoku wiem że sprzedaje motor po wypadku czy też zostali wrobieni w ten balagan.
Komis z Białegostoku zajmuje się praktycznie tylko handlem towaru z Kanady, a motocykl został zabrany z miejsca wypadku przez ubezpieczyciela.
Więc jeżeli nie było kanadyjskiego picera, to picówką zajęli się rzeźbiarze z Białegostoku.

Do własne oceny zostawiam fragment opisu:
Gwarancja przebiegu. Bardzo doinwestowany egzemplarz. Czysty, zadbany oraz niezniszczony motor. Posiada niezawodny silnik 1.2 benyna, 110 KM, który charakteryzuje sie niezłą dynamiką oraz niskim spalaniem. Sprowadzony z Kanady, od pierwszego wlasciciela ( osoba prywatna ) . Opłacony. Zawieszenie ciche, lakier bez rys , silnik ładnie pracuje, dynamiczny. Bardzo komfortowy motor, nie użytkowane w kraju. Po wymianie oleju, nowy akumulator. Bogate wyposażenie:
- immobilizer
- skrzynia 6 biegowa
- naped wal kardana
- podgrzewane manetki
- I WIELE INNYCH UDOGODNIEŃ
- PISEMNA GWARANCJA MOTORU

TomekStelvio__STARE
Posty: 23
Rejestracja: 05 mar 2018, 13:57

Re: Zakup Griso 1100 !

Post autor: TomekStelvio__STARE » 13 paź 2020, 15:32

Cześć. Mój znajomy ma do sprzedania Griso 1200 SE, Polski Salon, kupiony ode mnie - zresztą. Także pewny temat. Na razie nie wystawia, ale jak coś mogę pomóc. Cena niestety powyżej 30K, ale może coś można porozmawiać. Daj znać czy jesteś zainteresowany. Kolor Srebrny - na żywo bardzo ładny. Motocykl zadbany i perfekcyjnym stanie. Wszystkie przeglądy w ASO etc. Jak coś dzwoń.

Tomek
+48 691 45 12 13

TomekStelvio__STARE
Posty: 23
Rejestracja: 05 mar 2018, 13:57

Re: Zakup Griso 1100 !

Post autor: TomekStelvio__STARE » 13 paź 2020, 15:37

Abu Omar pisze:
12 paź 2020, 12:51
Jasiu pisze:
12 paź 2020, 12:42
Gratuluje zdolności detektywistycznych, przyznam że nie wpadłabym na ten pomysł pomimo iż sam "zarejestrowałem" oba moje Gutki na GuzziTech. :)
A swoja droga to ciekawe jest czy komis w Białymstoku wiem że sprzedaje motor po wypadku czy też zostali wrobieni w ten balagan.
Komis z Białegostoku zajmuje się praktycznie tylko handlem towaru z Kanady, a motocykl został zabrany z miejsca wypadku przez ubezpieczyciela.
Więc jeżeli nie było kanadyjskiego picera, to picówką zajęli się rzeźbiarze z Białegostoku.

Do własne oceny zostawiam fragment opisu:
Gwarancja przebiegu. Bardzo doinwestowany egzemplarz. Czysty, zadbany oraz niezniszczony motor. Posiada niezawodny silnik 1.2 benyna, 110 KM, który charakteryzuje sie niezłą dynamiką oraz niskim spalaniem. Sprowadzony z Kanady, od pierwszego wlasciciela ( osoba prywatna ) . Opłacony. Zawieszenie ciche, lakier bez rys , silnik ładnie pracuje, dynamiczny. Bardzo komfortowy motor, nie użytkowane w kraju. Po wymianie oleju, nowy akumulator. Bogate wyposażenie:
- immobilizer
- skrzynia 6 biegowa
- naped wal kardana
- podgrzewane manetki
- I WIELE INNYCH UDOGODNIEŃ
- PISEMNA GWARANCJA MOTORU
A i zapomniałem dodać - 2014 rok produkcji, pierwsza rejestracja 2015. Przebieg aktualny jakieś 26-7 tyś km. Rozrząd już na rolkach.

Abu Omar
Posty: 28
Rejestracja: 30 wrz 2020, 10:52
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Zakup Griso 1100 !

Post autor: Abu Omar » 04 lis 2020, 08:33

Hej TomekStelvio__STARE, pisałem na PW, ale chyba bez zainteresowania.

W każdym razie, czy może ktoś polecić śląskiego mechanika, który mógłby obejrzeć Griso 1200? Chodzi o sprawdzenie skrzyni, przekładni i zajrzenie pod pokrywę zaworów w celu poszukania popychaczy na rolkach i ewentualnego majonezu.

Awatar użytkownika
Fudo
Posty: 132
Rejestracja: 06 paź 2020, 13:21
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Re: Zakup Griso 1100 !

Post autor: Fudo » 04 lis 2020, 08:49

Abu Omar pisze:
04 lis 2020, 08:33
Hej TomekStelvio__STARE, pisałem na PW, ale chyba bez zainteresowania.

W każdym razie, czy może ktoś polecić śląskiego mechanika, który mógłby obejrzeć Griso 1200? Chodzi o sprawdzenie skrzyni, przekładni i zajrzenie pod pokrywę zaworów w celu poszukania popychaczy na rolkach i ewentualnego majonezu.
Witka z forum poprosiła kogoś o zbadanie Brevki jakiś czas temu napisz do niej i dopytaj co i jak.
Breva 750

TomekStelvio__STARE
Posty: 23
Rejestracja: 05 mar 2018, 13:57

Re: Zakup Griso 1100 !

Post autor: TomekStelvio__STARE » 08 lis 2020, 09:08

Fudo pisze:
04 lis 2020, 08:49
Abu Omar pisze:
04 lis 2020, 08:33
Hej TomekStelvio__STARE, pisałem na PW, ale chyba bez zainteresowania.

W każdym razie, czy może ktoś polecić śląskiego mechanika, który mógłby obejrzeć Griso 1200? Chodzi o sprawdzenie skrzyni, przekładni i zajrzenie pod pokrywę zaworów w celu poszukania popychaczy na rolkach i ewentualnego majonezu.
Witka z forum poprosiła kogoś o zbadanie Brevki jakiś czas temu napisz do niej i dopytaj co i jak.
Cześć przepraszam ale ostatnio nie zagladalem na forum. Odpisałem na priv. Forum po prostu nie wysyla powiadomien ba maila. Podesle Ci wszystkie informacje na maila.

Ferario
Posty: 6
Rejestracja: 23 mar 2021, 14:06
Podziękował: 18 razy

Re: Zakup Griso 1100 !

Post autor: Ferario » 28 lip 2021, 14:01

diab9 Wracając do tematu ja kupiłem ten motocykl bo dla mnie najwazniejsza jest jednostka napędowa i prosta rama..., a nie czepianie się szczegółów jak zadrapanie, zerwany ogranicznik, czy inny odcień 😉... Jedzie prosto ładnie pracuje, a reszta wyjdzie w praniu..., nawet w fabrycznie nowym... Pozdrawiam pedantów wszelkich 😁

junak
Posty: 25
Rejestracja: 12 sie 2019, 09:54
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Zakup Griso 1100 !

Post autor: junak » 28 lip 2021, 18:25

Witaj. Dzięki za pozdrowienia, z mojej strony pozdrowienia dla wszelakiej maści fanów trzepaków, składaków oraz wyje..w rad6
V85TT

Awatar użytkownika
marian07
Posty: 69
Rejestracja: 04 lut 2021, 16:50
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Re: Zakup Griso 1100 !

Post autor: marian07 » 29 lip 2021, 09:28

Też wyznaje zasadę - jak prosty i sprawny, czyli dobrze zrobiony to bezpieczny i brać. Pod warunkiem że historia jest znana, sprzedający nie leje wody na uszy. Kupił, naprawił, sprawdził, poinformował o tym kupującego.
Ale jak w opisie jest zatajone to i owo to z zasady powinno się olać temat.

Awatar użytkownika
adamigo
Posty: 1370
Rejestracja: 01 lut 2018, 20:15
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 68 razy

Re: Zakup Griso 1100 !

Post autor: adamigo » 29 lip 2021, 10:39

Marian, tak można z Hondą. Ale gdy w grę wchodzi fatalne zauroczenie. .. uległem mu już tyle razy, że wiem, co mówię:)
V50II, V50D, Nevada Orrible 750, NTX 650

ODPOWIEDZ