Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Moto Guzzi V11 Cafe Sport 85mil przebiegu!!!

Johnnyb88
Posty: 2
Rejestracja: 23 lis 2019, 23:07

Moto Guzzi V11 Cafe Sport 85mil przebiegu!!!

Post autor: Johnnyb88 » 17 maja 2020, 19:32

Z powodow finansowych jestem zmuszony sprzedac motocykl, o ktorym tak dlugo marzylem: Moto Guzzi V11 w wersji Cafe Sport. Wypatrzylem go na aukcji Copart w USA. Od razu wklejam link do aukcji, zeby nikt nie zarzucil ze topielec, zmiazdzony przez ciezarowke, albo z przebiegiem 100k mil. https://www.copart.com/lot/47554829
Motocykl byl w praktycznie idealnym stanie. Jedyne uszkodzenia to:
Przetarte lusterko lewe
Przetarta klamka lewa
Przetarte zebro lewe
Ulamany lewy przedni kierunkowskaz
Wszystko widac na zdjeciach. Ale prawdziwy smaczek tego motocykla to przebieg: jedyne 85mil!!! Motocykl jest praktycznie nowy! Przestal 15 lat w garazu i zostal wystawiony w koncu na aukcje jako "donated" czyli zysk z jego sprzedazy poszedl na cele charytatywne.
Aby nie bylo zbyt cudownie to w trakcie transportu po USA jakis za przeproszeniem debil spial go pasem transportowym przez kanape!!! I tym samym rozcieta zostala kanapa, zarysowany poddupek a co najgorsze ulamana dzwignia hamulca! Kto szukal kiedykolwiek oryginalnej dzwingi hamulca do V11 wie co to znaczy. Ale po wielu miesiacach poszukiwan udalo mi sie ja zdobyc. Kanapa rowniez zostala kupiona nowa oryginalna a poddupek przelakierowany. Kieunkowskazy kupilem wszystkie nowe oryginalne, bo w trakcie transportu rowniez zostaly polamane. Kupiony nowy dedykowany akumulator Enersys.
Motocykl wyglada po prostu jak nowy, bo w sumie jest nowy. Jedyne czego moznaby sie przyczepic to drobne zarysowania na baku paliwa, ale mysle ze dobre polerowanie powinno zalatwic sprawe. Nieduze zarysowania sa tez na lewym wydechu i prawej ladze, wszystko to wina transportu.
Dla zaintersowanych sluze zdjeciami przed, w trakcie i po wymianach. Wszystkie wymienione czescie posiadam oczywiscie u siebie.
Cena jaka mnie interesuje to 44 444 PLN. Nie wymienam sie na nic i nie przyjmuje nic w rozliczeniu. Ogloszenie na razie wystawiam tylko tutaj. Jak nie bedzie odzewu wystawiam na autoscaut.

Zamieszczam link do filmu
https://youtu.be/dnfKk8T5cIM

Motocykl do obejrzenia pod Zambrowem, 120km od Warszawy w kierunku na Bialystok.

Pawel
509 658 653

ODPOWIEDZ