Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

sprzedam lub zamienię - BREVA V1100

Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 212
Rejestracja: 24 sie 2018, 22:44
Lokalizacja: Gdańsk
Otrzymał podziękowań: 4 razy

sprzedam lub zamienię - BREVA V1100

Post autor: Marcin » 03 maja 2019, 19:22

Sprzedam MOTO GUZZI BREVA V1100. Pierwsza rejestracja w GB 2010r. Motocykl jest w idealnym stanie i nie wymaga absolutnie żadnego wkładu finansowego. Breva została sprowadzona z GB przez BIKEMASTER z Gdańska w 2014 roku. Motocykl od nowości był serwisowany w ASO zarówno w GB jak i Polsce. W ostatnim czasie zostały wymienione wszystkie oleje, uszczelnione lagi, wymienione wszystkie filtry, wyregulowane zawory, wymienione przewody wysokiego napięcia z fajkami i świece zewnętrzne i wewnętrzne. Breva ma podgrzewane manetki, wydech akcesoryjny z wyjmowanym dbkillerem i homologacją. Stelaże c-bow i kufry Hepco-Becker (22litry) i kufer centralny GIVI (46 litrów) oraz gmole. Opony Pirelli Diablo i akumulator z 2017 roku.
Motocyklem jesienią ubiegłego roku przewróciłem się na plamie oleju przy małej prędkości. Wszystkie uszkodzone elementy (lusterko, końcówka kierownicy i srebrna listwa) zostały wymienione w ASO w Rumi.
Cena 17300zł.
Sprzedaję brevę ponieważ kupiliśmy dom na wsi i potrzebuje raczej motocykla którym będę mógł jeździć po polnych drogach.
Zamienię się na turystyczne enduro najchętniej na STELVIO.
Mogę dopłacić do 15tyś, interesuje mnie motocykl nie starszy niż 2010r.
Jeśli sprzedam brevę to będzie MG V85
Załączniki
breva male 2.jpg
breva male 2.jpg (282.12 KiB) Przejrzano 980 razy
breva male1.jpg
breva male1.jpg (263.33 KiB) Przejrzano 980 razy
Ostatnio zmieniony 06 maja 2019, 14:53 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Lepiej stracić minutę w życiu, niż życie w minutę

Awatar użytkownika
zqubaniec
Posty: 410
Rejestracja: 02 lut 2018, 12:53
Lokalizacja: pomorze
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Kontakt:

Re: sprzedam lub zamienię - BREVA V1100

Post autor: zqubaniec » 04 maja 2019, 20:24

Jak już nabędziesz "terenowe" moto, to chetnie sie z Tobą wybiorę na "bezdroża" :D

ODPOWIEDZ