Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

quota 1100es - sprzedam

DDBreva__STARE

RE: quota 1100es - sprzedam

Post autor: DDBreva__STARE » 23 paź 2017, 15:04

Ładny i zadbany motuuur to i ładne zdjęcia.

Pozdrawiam rad13

P.S. Liczę że dalej MG


dera__STARE

RE: quota 1100es - sprzedam

Post autor: dera__STARE » 23 paź 2017, 20:18

https://drive.google.com/open?id=0B1_dnXFLfaMbbG9iWVhwXzF0SW8


https://drive.google.com/open?id=0B1_dnXFLfaMbd00zbDNSQjFzNzg

Dwa filmiki, dla potencjalnego kupca rad13
Dowód, że motor miał kiedyś 44444km i liczniki działają rad13


imola.i.inne__STARE

RE: quota 1100es - sprzedam

Post autor: imola.i.inne__STARE » 23 paź 2017, 23:40

Quota z fabryki miała depresje przy 3,5 tys/min.Michał ją i moją z tej przypadłosci wyleczył- nowa mapą zapłonu czasy wtryski i inne takie .Swietnie zestrojony silnik nie zrywa przyczepności w mokrej trawie i nie gasnie w piachu ,na tor są inne lepsze .Dzielność w terenie zależy od opon i ktonas goni. Z własnej woli unikam mnietkiego ,do lużnej nawierzchni spoko luz .Kiedyś wężykował powyżej 120 /wszystko pod kontrolą/po zmianie opon na b. szosowe Skorpiony , nawet tych emocji nie ma.Lampa fabryczna to najaśnica ,mamy nowej generacji bez pozycji w szkle ,pozycyjne trafiło wyżej.zawieszenie najwiekszym plusem, 21'' z przodu nie widzi zdrapki ,krawężniki czy albańskie ,,drogi ,, to przyjemność .Jej wysokość - respekt- ,można odpuścić tylną sprężyne i opada tył ,przód w półkach o 2cm w dół bez szkody .Po paru tygodniach nauki wróciłem do ustawień fabrycznych .Jest OK.Masa kłopotliwa przy wyciąganiu z błota ,przechył 90st , nie dałem Dzieciom satysfakcji i pionowałem wtrzeciej próbie .Bak 20l spalanie 5,6 z kuframi i dowolnym obciążeniem 6,2 na autostradzie .cena jak w tych amerykańskich -rośnie- i mniej nie bedzie .M. nie sprzedaje On zamienia na ten sam bardziej Mu przydatny.Pozycja wypoczynkowa radze spróbować jazdy na odprężonym kolanie .U Czechów w Brennej było dużo motorków, nawet Guzzi- Prezes Swiadkiem/ mnie pytano co to? jak jezdzi ... . Rzadkość wystepowania zapełnia moją próżność Był zlot Quot - były dwie .Minusy -pekają kolanka wydechu - zaspawałem w drodze i do dziś trzyma . W ''Sami Swoi 'po prezentacji koni z UNRA, Kargul też miał wątpliwości cyt.z pamieci ;a Witia gdzie? -Wierzchem jedzie -Nie może Być na QUOCIE ? Ajednak to możliwe Zimą lód na rzece możesz zaorać .



(2017-10-24 08:12:38) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 24 paź 2017, 08:12 przez imola.i.inne__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

zqubaniec__STARE

RE: quota 1100es - sprzedam

Post autor: zqubaniec__STARE » 24 paź 2017, 11:35

Piękny opis. Wszystko sie zgadza, tylko moja nie ma żadnej depresii przy 3,5 tys/min. A nic nie grzebałem przy mapie zapłonu itd. Ale może mój poprzednik to zrobił. Nie wiem.
Ach te filmiki. Dzięki Dera. Przez Ciebie zatęskniłem za podróżami


dera__STARE

RE: quota 1100es - sprzedam

Post autor: dera__STARE » 24 paź 2017, 12:37

zqubaniec napisaďż˝/a:
Ktos pisze: Piękny opis. Wszystko sie zgadza, tylko moja nie
ma żadnej depresii przy 3,5 tys/min. A nic nie
grzebałem przy mapie zapłonu itd. Ale może mój
poprzednik to zrobił. Nie wiem.
Ach te filmiki. Dzięki Dera. Przez Ciebie
zatęskniłem za podróżami

Twoja Quota Zqubaniec jest nieco, bym rzekł, specjalna rad13
Bo pamiętam podłączaliśmy ją do kompa i zrzucaliśmy mapę - i Ty masz starą (pierwszą) mapę.
Ale tłucze mi się w głowie jeszcze jeden test, zamienić się Quotami na kilka kilometrów rad13 Jak zamieniłem się z Irkiem, to kilka wniosków same się narzuciło. Może po prostu nie wiesz, że masz dziurę w obrotach? rad13
Albo masz tak dobrze zestrojony motor.



zqubaniec__STARE

RE: quota 1100es - sprzedam

Post autor: zqubaniec__STARE » 24 paź 2017, 17:09

Jeśli będzie okazja, to czemu nie.


^ZUS__STARE

RE: quota 1100es - sprzedam

Post autor: ^ZUS__STARE » 03 lis 2017, 05:44

Nie no egzemplarz wygląda jakby niemieć płakał za nim przy sprzedaży smiech6 Jest tak ładny prawie jak mój smiech1
To na co możesz teraz zmienić moto z takiego ideału?


zqubaniec__STARE

RE: quota 1100es - sprzedam

Post autor: zqubaniec__STARE » 03 lis 2017, 07:09

^ZUS napisaďż˝/a:
Ktos pisze: Nie no egzemplarz wygląda jakby niemieć płakał za
nim przy sprzedaży smiech6 Jest tak ładny prawie jak
mój smiech1
To na co możesz teraz zmienić moto z takiego
ideału?

Czy to Twoja quotka trafiła swego czasu do kalendarza?



dera__STARE

RE: quota 1100es - sprzedam

Post autor: dera__STARE » 03 lis 2017, 09:17

Grum, nigdy nie mów nigdy rad13
Chętnie przygarnę jakiś samochód - w ramach transakcji rad13
Może takie rozwiązanie?
I w ogóle jakbyś był zainteresowany GRUM, to odezwij się, jestem otwarty na różne propozycje rad13
Jak nie dojdzie do transkacji, to może chociaż kawy/piwa się napijemy i podyskutujemy rad13


I w ogóle nr 2, jakby ktoś miał auto na zamianę to rozważę również, bo moje clio poszło na złom ostatnio, i myślę o jakimś wehikule.

A co do nowego moto, to jak plotka głosi przytuliłem ostatnio NTX650 - i planuję na nim pojeździć teraz trochę rad13


Pozdro!
Michał

(2017-11-03 10:18:01) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 03 lis 2017, 09:18 przez dera__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

^ZUS__STARE

RE: quota 1100es - sprzedam

Post autor: ^ZUS__STARE » 03 lis 2017, 11:29

zqubaniec napisaďż˝/a:
Ktos pisze: ^ZUS napisaďż˝/a:
Ktos pisze: Nie no egzemplarz wygląda jakby niemieć płakał
Ktos pisze: za
Ktos pisze: nim przy sprzedaży smiech6 Jest tak ładny prawie jak
mój smiech1
To na co możesz teraz zmienić moto z takiego
ideału?
Ktos pisze:
Czy to Twoja quotka trafiła swego czasu do
kalendarza?


Tak trafiła smiech6 na okładce Grudzień 2016smiech6

Skąd Ty Dera wziąłeś tego NTX???



ODPOWIEDZ