Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Kufry V65 Polizia kupię

^adam_r100gs__STARE

Kufry V65 Polizia kupię

Post autor: ^adam_r100gs__STARE » 12 lut 2010, 20:49

Jak w tytule. Wspominam je jako jedne z bardziej udanych urządzeń podróżnych , chyba nawet bardziej udanych niż samo V65...rad13 Ponieważ te leciwe gutki się kończą, a laminat może nie tak szybko, może komuś zalegają pod sufitem w garażu? Rzecz w tym, że muszą być ze swoimi stelażami, które czynią je jeszcze użyteczniejszymi. No i nie myślcie, że jak zarabiam w funtach, to cena też może być spod sufiturad13


pawelprzybysz__STARE

RE: Kufry V65 Polizia kupię

Post autor: pawelprzybysz__STARE » 12 lut 2010, 23:30

Jeżeli chodzi o te matalowe to mam ale bez stelaży.Pozdrawiam Paweł rad1


^adam_r100gs__STARE

RE: Kufry V65 Polizia kupię

Post autor: ^adam_r100gs__STARE » 13 lut 2010, 07:54

Dla ścisłości zapodam aukcję z tym, o co mi chodzi, niestety, w jakimś odległym zakątku Europy...

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=110448381805&ssPageName=ST RK:MEWAX:IT

(2010-02-13 08:59:36) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 13 lut 2010, 07:59 przez ^adam_r100gs__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

pawelprzybysz__STARE

RE: Kufry V65 Polizia kupię

Post autor: pawelprzybysz__STARE » 13 lut 2010, 15:01

Niestety mam inne, metalowe z wersji V-75 Municipale.Pozdrawiam Paweł rad1


Ted850__STARE

RE: Kufry V65 Polizia kupię

Post autor: Ted850__STARE » 01 mar 2010, 21:16

^adam_r100gs napisaďż˝/a:
Ktos pisze: Dla ścisłości zapodam aukcję z tym, o co mi
chodzi, niestety, w jakimś odległym zakątku
Europy...

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItemXXXitem=110448381805XXXssPageName=ST RK:MEWAX:IT


Coś mi to przypomina, muszę sprawdzić bo chyba mi takie cośik
zalegało w piwnicy smiech6
Niestety jeden był uszkodzony po małym upadku.


^adam_r100gs__STARE

RE: Kufry V65 Polizia kupię

Post autor: ^adam_r100gs__STARE » 02 mar 2010, 00:14

Tadziu, wiesz przecie że moje motory nie grzeszą dopracowaniem a tylko niezawodnościąrad13 Co mi tam jakieś pęknięcie, i tak wszystko pakuję w foliówkirad13
Zapodaj mi mailem jakie foto i koniecznie napisz, czy to nie te po stalowowolskim dachowaniu?


Ted850__STARE

RE: Kufry V65 Polizia kupię

Post autor: Ted850__STARE » 02 mar 2010, 07:02

To te ze Stalowej.




^adam_r100gs__STARE

RE: Kufry V65 Polizia kupię

Post autor: ^adam_r100gs__STARE » 02 mar 2010, 21:13

To czyni je niemymi świadkami historiirad13) Mam nadzieję, że mnie za to nie policzysz extradiab9



^adam_r100gs__STARE

RE: Kufry V65 Polizia kupię

Post autor: ^adam_r100gs__STARE » 04 maja 2011, 15:31

Odgrzewam mocno nieświeżego kotleta, ale tak niewiele tych kotletów pozostało, że cóż począć.
Dostałem od Tadzia jeden kufer - czyli zestaw po rozparcelowaniu przez złodziei - no i trudno się dziwić, że czuję pewien niedosyt. Spodziewałem się choć stelaży, ale wspomniani złodzieje skupili uwagę właśnie na nich, w związku z dużą zawartością Fe. No i mogę se co najwyżej potrzymać ów kufer nad dyfrem, a przecież nie o to mi chodziło. Ceny za same bagażniki pojawiające się z rzadka są tak zaporowe że złodzieje by sobie w brodę pluli, że taki skarb oddali na kilogramy do skupu. A ja mam pytanie do publiczności: może ktoś się na motobazar wybiera i wie jak one wyglądają?



Może by mi je wystawił? Jaiś szybki esemesik i polecenie zapłaty - no nie jestem chyba tak anonimowy, żeby koledzy wietrzyli finansową wtopkę. Po prostu liczba moich agentów w Polsce topnieje, bo słabo ich opłacam, a z tych co zostali, niewielu widziało takie bagażniki z bliska...
Przesyłka od Tadzia uświadomiła mnie, że kompletny zestaw zawiera co najmniej dwa kluczyki - jeden do zdjęcia kufra ze stelaża, drugi do jego otwarcia.
Montaż stelaży wymaga przeniesienia kierunku i prawdopodobnie zmiany obstalunku mojego kufra centralnego, stąd nie będzie to taka bułka z masłem na jedno popołudnie i urządzą mnie nawet solo bez kufrów, bo to przy nich będzie 90% pracy montażowej.
Aha - no i oczywiśśście uściśśślam, że intere mnie wyłącznie zestaw kufrów otwierany nie do góry, tylko na zewnątrz. Ze zdjęcia akurat to nie wynika, ale chodzi o popularną w PL wersję sprowadzaną z Hiszpanii.
Czy więc ktoś...?

(2011-05-04 15:51:05) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 04 maja 2011, 15:51 przez ^adam_r100gs__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

guzzikiller22__STARE

RE: Kufry V65 Polizia kupię

Post autor: guzzikiller22__STARE » 09 maja 2011, 04:23

Witam.

Mam chyba takie kuferki + stelaże od V 65 Polizia + jeden kluczyk. Na maila mogę foto wysłać. Na forum poszukaj - "beznika" prezentował moto z tymi kuframi. To te dokładnie.

Pozdrawiam


ODPOWIEDZ