Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Łoponki

^JacusV11__STARE

Łoponki

Post autor: ^JacusV11__STARE » 04 wrz 2008, 16:08

Szuka się łopon do Moto Guzzi Cardellino Turismo w wielgosci : 2,1/4-20 . Mogom być nuove albo prawie nowe... Może ktoś ma albo ma pomysł gdzie łone som... rad1

(2008-09-08 15:31:57) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2008, 15:31 przez ^JacusV11__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

michalswidnik__STARE

RE: Łoponki

Post autor: michalswidnik__STARE » 28 lis 2008, 20:21

Cześć Jacek daje tobie podpowiedż gdzie szukać.Poszukaj na stronie dunlop-usa w kategorii classic oraz na stronie Avon.com.(opony motocyklowe)szukaj w działe classic. Jeżeli chcesz zapytać gdzie prędzej znajdziesz to z tego co ja pamietam i nie myli mnie moja pamięć ten typ widziałem w avon.Na zakończenie możesz sprawdzić stronę www.garbusy.com.pl. , adres może ulec zmianie na ten temat to wszystko.Pozdrawiam cześć trzymaj się.



^JacusV11__STARE

RE: Łoponki

Post autor: ^JacusV11__STARE » 29 lis 2008, 09:39

Bardzo dziękuję Kolego za podpowiedz... Cardelino błyszczy piękną czerwienią i każe kłaniać Ci się w pas ! rad1 rad1 rad1


michalswidnik__STARE

RE: Łoponki

Post autor: michalswidnik__STARE » 29 lis 2008, 18:02

Jak Waszmości uwarzasz tak uczynisz.


ODPOWIEDZ